Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İZMİR - Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu (Karşıyaka Arena)
« önceki   123 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
GkhanTR
2 yıl önce - Pzr 06 Arl 2015, 00:33
500 seyirci kapasiteli küçük salon

Genel olarak ana salonun fotoğrafları paylaşılıyor. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle küçük salonda maç izleme fırsatım oldu. Dünya Engelliler Günü için yapılan tekerlekli basketbol gösteri maçını izledim. 500 seyirci kapasiteli küçük salonun fotoğraflarını paylaşıyorum.

(+)

(+)

(+)

Misafir 4b8

1 yıl önce - Pts 28 Mar 2016, 02:38

şu an stadın yapıldığı yerde eskiden ne vardı?

sanki koşu pisti yıkılmış gibi gördüm.

ahmetcan1912

1 yıl önce - Pts 28 Mar 2016, 10:36

misafir burası basketbol salonu sayfası

Haldun Turan

1 yıl önce - Cmt 02 Nis 2016, 23:48

Spor Toto Basketbol Ligi'nin 24. haftasında Pınar Karşıyaka, seyircisiz oynanan maçta Rönesans TED Ankara Kolejliler'i 90-79 yenerek 13. galibiyetini aldı.

Son 3 haftada 2. galibiyetini alan Kaf-Kaf, play off için önemli bir galibiyet elde etti. Başkent ekibi ise 8 galibiyette kalırken üst üste 4. maçını kaybetti.

Skordan daha önemli olan unsuru ise şu tabii ANLAYANA

Karşıyaka’da inşaatı tamamlanarak bugün hizmete alınan Muharrem Candaş Spor Salonu’nun açılışında konuşan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, sürpriz bir çıkış yaparak Karşıyaka Arena’nın adının değiştirileceğini açıkladı.
Alıntı:
Açılışta iktidar partisine ağır sözlerle yüklenen Hüseyin Mutlu Akpınar, “2002’den bu yana birçok stadyumlar yapılıyor. Bu stadyumlarının hepsinin yenilenmeden önce isimleri ‘Atatürk Stadyu’muydu, yeniledikten sonra hepsini ‘Arena’ yaptılar.

Konya Atatürk Stadyumu, ‘Konya Arena’ oldu. Malatya İnönü Stadyumu ‘Malatya Arena’ oldu.

Bizim de spor salonumuz var ‘Arena’. Onun da adını ‘Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’ olarak değiştiriyoruz. Önümüzdeki mecliste onun da kararını alıyoruz. ‘Arena’ yapanlara ‘Mustafa Kemal Atatürk’le cevap veriyoruz.

Bugün Cumhuriyet’in kuruluş felsefesiyle hesaplaşma içerisine giren zihniyetler şunu çok iyi bilsin ki, eğer Mustafa Kemal Atatürk olmasaydı, eğer Cumhuriyet kurulmasaydı ayağımızda çarık olmazdı” dedi.

Başkanın bu sözleri Karşıyakalılar tarafından uzun süre ayakta alkışlandı. Karşıyaka’nın mabedi olarak görülen Karşıyaka Arena’nın adının önümüzdeki ay değişmesi bekleniyor.

Salahattin Oytun İdel / Karşıyaka Haber

Kaynak : Basket Dergisi

ahmetcan1912

1 yıl önce - Cmt 02 Nis 2016, 23:54

bence herkes oraya arena diye benimsendi ama ben oraya kolezyum diyorum barcayı bile gömdük o salona ama MUSTAFA KEMAL ATATÜRK spor salonu benim içinde güzel olur bide futbol stadımız yapılıp adıda ZÜBEYDE HANIM STADI olursa tadından yenmez

sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR