Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İZMİR - Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu (Karşıyaka Arena)
« önceki   1234 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
burak a.

12 yıl önce - Prş 02 Hzr 2005, 00:18

güray bey üstteki resimleri ben çektim.pazar günü gittik salona,duncan arkadaşımızın çektiği resimlerin üzerindne yaklaşık 3-4 hafta geçmesine rağmen içeride çok fazla değişiklik göremedik,onun fotograflarından anladıgım kadarıyla.sanırım dış kısmı bitirmeye daha çok özen gösterildi,çünkü çatı kısmının baya değiştiğini gördüm.halkapınardaki salon gibi buda gerçekten çok ihtişamlı gözüküyor,kısa sürede bitecektir tahminim.salona ilk girdiğimizde içinde kaybolduk,misafir odalarının oldugu kısma çıktık sanırım yanlışlıkla,salonun iç kısmında maç atmosferinden ziyade çok geniş alan var,buralara gerçekten çok şey yapılacak sanırım,Türkiyede alışkın olmadıgımız şeyler.genelde stada/salona gider maç izler eve döneriz,sanırım yeni yapılarda durum farklılaşacak.benim tahminim salon haziran sonuna hatta belki dahada geç bitmesi yönünde.

ayrıca bir üstte havadan çekilmiş fotografta beyaz görülen alanlar otopark,onun karşısında carrefourun yanında olan araziya ksk çok baskı yaptı stad yapmak için ama izin çıkmadı malesef.

g.guray
12 yıl önce - Prş 02 Hzr 2005, 01:02

Burak kardeşim elinde başka resimler varsa yüklersen sevinirim. Salonun içi seninde tahmin ettiğin gibi salonla ilgili güzel projeler var. Amaç maç olmayan günlerde de insanların salonu kullanması. Yanılmıyorsam 6 adet dükkan olacak salonda (biri KSK lisanslı ürünlerinin satılacağı 35,5 Store) ayrıca cafeler olacakmış ki bildiğim kadarıyla İzmir'in önde gelen cafe zincirlerinden biri almak istiyormuş. Umarım KSK'ye gelir getiren güzel şeyler yapılır.

burak a.

12 yıl önce - Prş 02 Hzr 2005, 01:35

bence yapılan bu salon kapasite olarak tam olması gereken kadar,büyük bir yapı,ve içerisinde planlanan şeylerde yapılırsa gerçekten Türkiye ye ve türk basketbolunun yüzakı karşıyakaya yakışan bir salon olacak...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

g.guray
12 yıl önce - Prş 02 Hzr 2005, 03:21

TBL'nin tüm sezonlarında yeralmış tek takım olan Karşıyaka'ya bu salonun yapımında geç bile kalındığını söyleyebilirim her zaman sevgiyle andığımız başkanımız Ahmet Piriştina olmasaydı da daha kimsenin böyle bir tesis yapacağı yoktu. Umarım Beşiktaş'ın Akatlar'a kavuştuktan sonra elde ettiği başarıyı bu salonla birlikte bizde yaşarız. Bu arada Burak salonun kapasitesi bakımından ben sana pek katılmıyorum 6.000'in üzerinde bir salon yapılsaydı daha uzun süreli bir yatırım olurdu. Zira Alsancak'a bile her maç 3bin seyirci gidiyordu şimdi salon arka bahçemizde olunca bir de yönetim Mavişehir'de oturanları da maçlara çekebilirse birçok maçta salon bize yetmeyecektir.

g.guray
12 yıl önce - Sal 26 Tem 2005, 20:11

Karşıyaka Spor Salonu 2 hafta önce tamamen bitti ve geçtiğimiz hafta salonda test karşılaşması oynandı. Universiade için İzmir'de yapılan tesisler içinde en büyük 3ncü yatırım olan kompleks 1 adet 5bin kişilik ana salon 1 adet 500 kişilik antrenman salonuna sahip. Bu tesis oyunlarda voleybol karşılaşmalarına ev sahipliği yapacak. Salon ile ilgili tek sorun koltuk renklerinin beyaz sarı kırmızı olması -KSK'nin renkleri yeşil kırmızı ezeli rakibi Göztepe'nin rengi sarı kırmızıdır- sanırım sarı koltuklar 50-60 adet kadar ve oyunlardan sonra değiştirilecektir. (Resimler bana ait değil ancak biten tesisleri görmek isteyen arkadaşlar için ksk.org.tr'den aldım)

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR