Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Sivas Caddesi
« önceki   123 ... 4445464748   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 45
Misafir 30e

1 yıl önce - Cum 02 Arl 2016, 22:29

Gel de gör Kayseri'ye adım başı trafik ışığı üst geçit özürlü şehir yaptıkları basit bir üst geçidi bile aylarca biteremeyen bir belediye (NATO caddesi) o yüzden bırak şehrinde kal

serkansarikurt
1 yıl önce - Cmt 03 Arl 2016, 09:03

Alıntı:
Kayseriye 2008 yilinda gelmistim o zaman bu caddede calismalar yeni baslamisti ve eski genis hali daha guzeldi ve tramvaylarin kayseriye faydali olmadigini dusunuyorum.

Hem Kayseride yaşamıyorsun tramvayı kullanmıyorsun hemde faydalı olmadığını düşünüyorsun.Günlük binlerce yıllık milyonlarca insan bu tramvayı kullanıyorsa nasıl faydalı olmuyor anlamış değilim.Rağbet görmez ise faydalı olmaz, sonuçta yıllık milyonlarca insanı bu tramvaylara silah zoruyla bindirmiyorlar..
Şu klavyeyi biraz destekli kullanın bilimsel verilerle kullanın.Tramvay olmasa bu sefer Kayseride niye yok.Tramvay yapsan metro niye yok metro yapsan caddelere neden uçak inmiyor uçak inse neden ışınlanma teknolojisi yok vs vs vs.. dilin kemiği yok ya uydur gitsin..

Misafir 524

1 yıl önce - Cmt 03 Arl 2016, 23:30

Ben sadece gordugumu soyledim tabi ki yasayan olarak sizlerin gorusune saygiliyim art niyet aramayalim lutfen.

Ahmet Günen

1 yıl önce - Cum 09 Arl 2016, 19:27

(+)

Sivas Caddesinde balıkçı...

Hasan Yüksel

1 yıl önce - Cmt 24 Arl 2016, 22:52

(+)

sayfa 45
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 4445464748   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ