Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Erciyes Üniversitesi
« önceki   123 ... 464748   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
a.keser
11 yıl önce - Pts 19 Hzr 2006, 16:46

üniversite  de hiç bakım yok bu fotğrafların böyle gözüktüğüne bakmayın çimlerin üstü poşetler yemek artıklarıyla dolu ben mühendislik fakültesi öğrencisiyim her gün otlar sulanıyo çim dikmek o kadar zor iş değil ama kimsenin umrunda değil fiziki olarak gitigde çok kötü bir durma geliyor üniversiye yabancı dillerin yanından kanal geçiyo rektör bunları  görmüyo mu çok merak ediyorum  ama rektörlüğün bahçesine hergün bakım yaplıyo ağaç dikliyor diğer yerler kimsenin umrunda değil

Serkan Erdoğan

11 yıl önce - Pts 19 Hzr 2006, 20:35
kayseri erciyes üniversitesi

erciyes üniversitesinde okuyan,kayserili olan ve kayseride oturan bir öğrenci olarak şunları söylemeliyim.erciyes üniversitesi aramak istediğizde çok şey bulabileceğiniz bir üniversitedir. ama genelde öğrenci arkadaşlarımız aramak dediğimizde farklı algılıyorlar. üniversiteler eğitim yuvasıdır.eğitim verilir.herkesin dilinde kayseri'de sosyal hayatın olmadığı lafı dolaşıyor .bunu söylerken şunları eklemeliyim sadece eğitim le olmayacak tabi sosyal hayatta çok önemli ben üniversitede sosyal hayatın pek canlı olduğunu söyleyemem.ama insanların sadece olaya o açıdan bakmalarına anlam veremiyorum. ayrıca kayseri öğrenciler için çok ideal bir şehirdir .bunun aksini kimse söyleyemez. erciyes üniversitesi tercih etmeye değer bence.....

[Mesajımızın tamamında BÜYÜK HARF harf kullanmayalım. - HAKAN© - Çrş 17 Oca 2007, 10:02 ]

Burhanettin Akbaş

11 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 03:33

Erciyes Üniversitesinde iki heykel: Biri Fuzuli'nin heykeli, diğeri de Yunus Emre'nin.

(+)

(+)

*selim*

11 yıl önce - Cmt 01 Tem 2006, 13:54

Erciyes üniversitesi ne de olsa Erciyes'i görmeden olmazdı...

Erciyes Üniversitesinde yaşam...

(+)

(+)

(+)

Mühendislik Fakültesi

(+)

Mühendislik Dekanlığı

(+)

(+)

Burhanettin Akbaş

11 yıl önce - Cmt 08 Tem 2006, 23:17

(+)