Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Alpaslan ve Melikgazi Mahalleleri
« önceki   1234 ... 192021   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Derya Yıldız
12 yıl önce - Sal 04 Nis 2006, 15:39

özellikle günbatımı resmini çok beğendim gerçekten çok ustaca yakalanmış fotolar bunlar.evet Kayseri çok hızlı bir şekilde gelişiyor güzelleşiyor yeni apartmanlar yeni siteler yeni alışveriş merkezleri hızla çoğalıyor bunların olması güzel fakat kent estetiğini bozacak ve Kayserinin tarihi dokusuna zarar verecek yapıların olmamasını diliyoruz umarız bu kentin tarihi ve tabiat dokusu hiç zarar görmez.ayrıca sayın B.Akbaş bey ipeksaray avm nin olduğu caddeyide buraya eklerseniz çok güzel olur.çalışmalarınız için çok teşekkürler  

Burhanettin Akbaş

12 yıl önce - Sal 04 Nis 2006, 19:17

Sayın Y.Derya,
Bu güzel sözlerinize teşekkür ediyor ve dileklerinize katılıyorum. İpeksarayın bulunduğu caddeyi göndermekten büyük bir memnuniyet duyarım. Elbette yeni Kayseri'nin inşa olduğu bir zamana da tanıklık ediyoruz. Değişmeyen şey değişimin kendisi dedikleri gibi, şehirler de çağlarının renklerine kavuşuyorlar. Ben sadece teselli bulacak kadar eskiye ait şeylerin var olmasını arzu ediyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Burakİdikut
12 yıl önce - Çrş 05 Nis 2006, 12:03

Resimler için teşekkür ederiz sayın Akbaş. İpekSaray AVM'nin üstünde 3 blok gözüküyor. Onlar AVM'ye ait değil mi? Bana sanki büro katları gibi geldi.

Birde bildiğim kadarıyla Beğendiğin arkasına düşen yerlerden üniversiteye doğru  hızlı bir kooparatifleşme vardı. Eski 2 katlı evlerin arsaları birleştirilip kooparatifler kuruluyordu. Sanırım artarak devam ediyordur. Bu konudaki görüşünüz nedir? Oradaki evlerin Kayserinin tarihi dokusuyla ilgisi var mı? Sizce nerelerdeki tarihi doku öncelikle korunmalıdır?

Saygılarımla.

öztemur
12 yıl önce - Çrş 05 Nis 2006, 14:21
KAYSERİ

Sayın Akbaş,
       Çok ince ruhlu,güzelliklere hayran,duyarlı ve çevresi ile ilgili bir kişiliğiniz ve sıkı bir KAYSERİ Sevdalısı olduğunuz hemen belli oluyor. Aynı duyguları taşıdığımızı sanıyorum. Sizi daha iyi tanıyabilmek için bir sorum olacak.
        Sivas caddesine yapılan raylı sistemle ilgili düşünceleriniz nedir, Bu çağdaş* yatırımın resimlerini sitemizde paylaşabilirmisiniz.?

öztemur
12 yıl önce - Çrş 05 Nis 2006, 17:34
KAYSERİ

Sn. Akbaş,
Sivas caddesinin alt geçitlerininde resimlerini ve düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ