Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Alpaslan ve Melikgazi Mahalleleri
123 ... 192021   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Burhanettin Akbaş

11 yıl önce - Pts 06 Mar 2006, 23:55
Kayseri Alpaslan ve Melikgazi Mahalleleri

Eski Kayseri artık tarih olurken Kayseri'nin yeni yüzü olan iki mahalleyi gündeme alalım: Alpaslan ve Melikgazi Mahalleleri

(+)

(+)

(+)

Bu da uzaktan her iki mahalleyi gören bir açıdan gün batımı

(+)

(+)

Burhanettin Akbaş

11 yıl önce - Pts 06 Mar 2006, 23:57

(+)

Burakİdikut
11 yıl önce - Prş 30 Mar 2006, 11:11

Evet Sayın Akbaş eski Kayseri yok oluyor ama yerine çağın gerekliliklerine uygun,daha rahat yaşanan bir şehir doğuyor. Tabi tüm bu yorumlar göreceli ama olsun;artık herkesce kabul edilen modern bir Kayseri gerçeği var.

Çok şükür Allah bana bahsettiğiniz Alpaslan ve Melikgazi mahallelerinde yaşamayı nasip etti. Şimdi malesef Kayseri'den ayrı kaldım. Ancak,Allah yine birgün bana hayırlısıyla Kayseri'de yaşamayı nasip eder umarım. Öğrendiğime göre şimdi bu iki mahalleye iki büyük alışveriş merkezi yapılmaktaymış.Hatta yakında açılacaklacaklarmış. Eğer oralarında resimlerini bize gösterirseniz sevinirim. Kayseri'ye gelmeyeli neredeyse bir sene oldu.Eminim çok büyük bir hızla değişiyor ve gelişiyor.

Bize Kayseri'nin güzelliklerini gösterdiğiniz için teşekkürler. Bu arada ErciyesTv sayfasındaki köşenizin sıkı bir takipçisiyim.

Saygılarımla.

Derya Yıldız
11 yıl önce - Prş 30 Mar 2006, 21:26

evet alparslan-bölgesi taraflarına 2 tane belkide Türkiyenin sayılı çok yönlü alışveriş ve eğlence merkezleri yapılıyor tıpkı akmerkez.. v.s gibi. inanın yakın zamanda gördüm çok hoşuma gitti tam avrupai tarzda.hemen hemen inşaatlar bitti gibi ufak tefek makyaj ve boyamaları bitirildikten sonra Kayserinin en büyük ve Türkiyenin sayılı alışveriş ve eğlence merkezlerinden ikisi Kayseride açılmış olacak.

Burhanettin Akbaş

11 yıl önce - Cmt 01 Nis 2006, 16:23

Burak Bey, ilginize ve güzel sözlerinize teşekkür ederim. Eski Kayseri, gerçekten tükenmek üzeredir. Yenilerin de övünülecek bir tarafı yok bence. Devasa binalar dikiyorlar, büyük alışveriş merkezleri yapıyorlar. Hiçbirini eski bir evin ahşap kabartmasına değişmem. Ayrıca o büyük alışveriş merkezlerinden biri benim oturduğum yerin tam karşısında yapıldı. Aydınlık günlerde Erciyes'e bakarak uyanmanın keyfini de yitirdim. Kayseri'de Erciyes'i sanki betonla örüyorlar gibi bir hisse kapılıyorum. Halbuki ben Erciyes'i gördüğüm gün daha mutlu, daha huzurluyumdur.
Sevgilerimi sunarım.
Sağlıcakla kalınız.

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ