Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Samsun - Doğu Park
12345678910   sonraki »
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
fatihsune
8 yıl önce - Pzr 05 Mar 2006, 21:26
Samsun - Doğu Park

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

fatihsune
8 yıl önce - Pzr 05 Mar 2006, 21:31

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

fatihsune
8 yıl önce - Pts 13 Mar 2006, 11:47

anakent sosyal tesislerinin eklentisi olarak yeni düzenlendi bu golf sahası projesi.
ayrıca yapılmakta olan otogarın karşısına 8 katlı büyük bir alışveriş merkezi yapılıyor(AFRA),yanına da 14 katlı bir otel yapılacak.
birde atakum da eski go-kart pistinin bulunduğu alana 5 katlı bir alışveriş merkezi yapılmakta halen inşaası devam ediyor.
eski otogarın bulunduğu alana da otogar taşınır taşınmaz carfeuor bir alışveriş merkezi yapıcak(mış)aldığım duyuma göre.

spookyhamdi

8 yıl önce - Sal 14 Mar 2006, 03:04

merhaba
golf sahası çok mutlu etti beni. bunu dışında afrayı biliyorum ve tamamen karşıyım sonuçta yimpaşın daha büyüğü olacak bir yer ve modern alışveriş merkezi standartlarına bence hiç uymuyor. samsundan daha küçük şehirlerde bile büyük şehirlerdekini aratmayaccak büyüklük ve modernlikte alışveriş merkezleri var. atakumdai gokartın yerine migrosun bir yer yaptığını duymuştum umarım en kısa zamanda bitirirler. eski garajın yerine de carrefour bir şey yaparsa çok iyi olur. meydandaki regienin projesi de gayet güzel ama maalesef belediyeden öğrendiğime göre yap işlet devret modeline göre yapılacağı için gelip yatırım teklifi geitren ciddi bir girişimci çıkmamış henüz halbuki geçen sene hem samsunda hem de istanbulun en iyi mekanlarından istanbul modernde yapılan tanıtımlara ve o sıralar büyük ilginin olmasına rağmen büyük ilgi yok maalesef. mesela migros gelip de demiyorki gelip burayı yapıp işleteceğim.
samsun bence çok çok daha iyilerine layık... inşallah hepsi gerçekleşir.

bu arada benim görüşüme göre otogar çok şehir dışı olacak biraz daha merkezi bir yere yapsalar daha iyi olurdu. çoğu kişi bana çoğu şehirde bu tarz diye karşı çıkabilir ama bence şehir dışından içine valizlerle gelmenin zolukları büyük olacak.
ayrıca benim samsun için hayalimdeki alışveriş merkezi aslında batıpark alanına çok büyük bir alışveriş merkezi yapılması şehrin hem merkez hem atakum tarafının tam ortasında  hiç bir yere çok uzak değil ve yol üzerinde oraya dev bir alıiveriş merkezi çok yakışrdı bence.

fatihsune
8 yıl önce - Sal 14 Mar 2006, 15:24

Atakum'da alt yapı çalışmaları başlayan 'Yeşilyurt Alışveriş Merkezi'nin' hazırlanan mimari taslağı, göz kamaştırdı. Yaklaşık 20 milyon dolara mal olması beklenen merkeze Mc Donald's, Tommy, Zeki Triko, Toys Rus ve Kentucky gibi dev firmaların gelmesi bekleniyor.Yeşilyurt Demir Çelik Entegre Tesisleri yetkilisi Fikret Yeşilyurt, Atakum'da yapacakları dev alış veriş merkezinin mimari görüntüsünü kamuoyuna Haber Gazetesi aracılığıyla paylaştı.
Yeşilyurt, yaklaşık 25 bin metrekarelik alan içerisinde 25 milyon dolarlık bir harcama ile yapılması planlanan alışveriş merkezinin Karadeniz bölgesinin cazibe noktası olacağını belirtti.

Lacoste'dan Zeki Triko'ya
Merkezde, 82 adet mağaza, 6 adet sinema salonu ve 2 bin metrekarelik bir alanda da Migros marketinin bulunacağına dikkat çeken Fikret Yeşilyurt, "Atakum'a yapacak olduğumuz alış veriş merkezine şimdiden  Mc Donald's, Mango, Star Bucks Cafe, Tommy, Zeki Triko, Toy's Rus, Kentucky, Pizza Hut, Vakko Rama, Flo, Lacoste gibi dünya markası firmalar gelmek istiyor. Bu firmalarla görüşmelerimiz halen devam ediyor. Muhtemelen bu firmaların yanı sıra başka markalar da Samsun'a gelecekler. Yaklaşık 25 milyon dolara mal olacak alış veriş merkezinde 500 civarında personel istihdam edilecek" dedi.

Yeşilyurt, firmalardan gelen yoğun talepler nedeniyle daha önce 60 olan mağaza sayısının 82'ye çıktığını da ifade etti. Fikret Yeşilyurt, Atakum'da alt yapı çalışmaları başlayan alış veriş merkezinin Aralık ya da 2007 Ocak ayı içerisinde tamamlanacağını dile getirdi.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler