Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Saat Kulesi
« önceki   123 ... 313233 ... 353637   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
sayfa 32
Ahmet Günen
2 yıl önce - Pts 15 Ağu 2016, 06:17

(+)

32. sayfa...

Nazmi
2 yıl önce - Pts 15 Ağu 2016, 11:14

Alıntı:

Anlamadigim birsey var. Bu saat kulesinin fotografini cekip sürekli buraya eklemenin ne özelligi var?
Hani diyorum, 110 sene önce de ayni kule idi, simdi de aynisi. Gelecekte de büyük ihtimalle yine ayni kule olarak kalacak.

31 sayfa ayni yapiya bakmak biraz anlamsiz geliyor sanki.

Galata kulesi, Kız kulesi, hatta Eyfel, hatta Pisa kulesi vs. vs... Buralarda yüz yılı aşkın değişmemiş aynı yapılar ve insanlar nedense fotoğrafını çekiyor. Şimdi sana insanların neden Kayseri'de ki saat kulesinin fotoğrafını çekmek istediklerini anlatsak, sen şimdi diğerlerinide sorarsin

O yüzden boş ver anlama

32. sayfamız hayırlı olsun bu arada

Mustafa Taşlı

2 yıl önce - Pts 15 Ağu 2016, 20:47

O zaman sen farklı yerlerin fotoğraflarını çekip yükle de biz de sana haklısın diyelim. Halbuki siteye henüz fotoğraf yüklememişsin.

Engin Topal

2 yıl önce - Sal 16 Ağu 2016, 01:13

Alıntı:
31 sayfa ayni yapiya bakmak biraz anlamsiz geliyor sanki.

Bakmaya doyamıyoruz diyelim ... 131 sayfa da olur böyle giderse ... foto yüklemeyen birisinin meseleye bizim gibi foto yükleyenler gibi bakmadıklarıni düşünüyorum, zira ben de sonradan foto yüklemeye başladım siteye ...

.

alper23

2 yıl önce - Sal 16 Ağu 2016, 01:18

Aynen engin abi en son bende Elazığ başlıklarında benzer eleştirilere maruz kalarak 40 tane eksi puan yedim yaptığım şeyse yüklediğim kulturpark fotoğraflarına link vermekti sadece, yeter bıktık hep kulturpark benim için fotonun onemi yok bilgi paylaşımı daha önemli felan diyerek bir yuklendiler ki sorma.

sayfa 32
« önceki   123 ... 313233 ... 353637   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ