Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Misafir 640

2 yıl önce - Prş 23 Ksm 2017, 22:37

Bursanın halen m2 olarak en iyi planlanmış evleri 4 yılda ikiye katladı fiyatlar, çevre gelişiyor, sitenin yeşil alanı çok başarılı, bir emsali şu anda bursada yok

Bursablok
3 ay önce - Çrş 08 Nis 2020, 00:35

Bu sitede avm açıldıktan sonra patlamayı yapıcak diye düşünüyorum

Cüneyt5316

3 ay önce - Çrş 08 Nis 2020, 13:02

Yaseminpark bölgede en çok ferah ve yeşilliği bulunan site (bana göre) belki de bunda ağaçların yaşının büyük olmasından ve her yerde olmasından mıdır bilmiyorum ama mesela Sinpaşda ağaçlar hep küçük (hala daha). Ve beton daha çok göze çarpıyor.

Avm ise sadece yaseminpark için değil sinpaş için ve çevre mahalleler içinde büyük etki sağlayacağına inanıyorum.

Okan Kaya 94

2 ay önce - Cmt 30 May 2020, 21:03

Yepyeni ve taptaze bir foto ile başlığın tozunu alalım...

Çekim Tarihi ve Günü: 30.05.2020, Cumartesi
Çekim Yeri: Bursa, Osmangazi, Yasemin Park Sitesi

(+)

Kaynak

Omer ulusoy
1 ay önce - Pzr 07 Hzr 2020, 22:34

(+)

Yeşilşehir'in 2003 yılından görünümü. (Ocak 2003) Gerçekten bu kadar kaliteli evler avrupa'da yok. Bu evlerin penceresi bile Internorm'dur. O dönem Internorm Türkiye'de de faaliyet göstermekteydi ve İnegöl'de fabrikası bile vardı.
Internorm Avusturya menşeili dünyanın en kaliteli pencere markasıdır.(90'lı yıllarda yapılan tüm Emlâk bankası projelerinde de bu marka kullanılmıştır.) Betonu şimdiki yapılan evlerin inşaatında kullanılan betondan çok daha sağlamdır. Sırf peyzajı ile Avrupa'da onlarca ödüle layık görülmüştür yeşil şehir. Eğer tüm araziler yeşil şehir olarak yapılsaydı mükemmel bir uydukent ve Avrupa ülkelerine örnek bir model olacaktı. Bugün hâlen daha avrupa'da yapılan konut projelerinin mimarları ve mühendisleri için önemli bir mihenk taşıdır Yeşil Şehir. Şimdiye kadar yapılan Emlâk bankası'nın yaptığı Ataşehir,Bahçeşehir,Mavişehir ve Bilkent projeleriyle Yeşil Şehir projesi Avrupa'da halen ödüllere layık görülmektedir. Hâlen daha İsviçre, Belçika,Hollanda, Almanya ,Fransa gibi ülkelerden bu projeleri gelip görmekte ve kendileri için örnek almaktalar.

sayfa 13
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA