Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Yeşilşehir - Yasemin Park
« önceki   123 ... 111213   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
ozgurfantastik
1 yıl önce - Cum 01 Tem 2016, 14:02

mükemmel görünüyor..

Misafir d81

1 yıl önce - Prş 15 Eyl 2016, 01:22

Yasemin parkın ve çevresinin gelecegi hakkında bilgisi olan varmı? Duyduğuma göre ev fiyatları hiç artmıyormuş. Yani yatırım için uygun değil sanırım. Bunun nedeni ne olabilir? Böyle bir proje başka bir yerde olsa yapildigindan beri değeri beşe katlardı diyenler var. Çok beğeniyorum fakat yatırım icin korkuyorum. Gelecegini umutlu gören var mı?

Cüneyt5316

1 yıl önce - Prş 15 Eyl 2016, 17:52

Yaseminparkın geleceği için birşey diyemeyeceğim ama bölge mükemmel gelişiyor diyebilirim. Bakyapı altı AVM'ler üstü dairelerle dolu yeni site yapmaya hemen hemen 3 aydır başladı ve sadece 90 küsür daire satılmadı. Gerisi satıldı bölgede okulda yapılıyor.Sadece Bakyapı ile sınırlı kalmayıp başka sitelerde yapılacağından eminim. Ama bu projeler yanında Yaseminparkın değeri artarmı bilemem. Şuan için bölgede zaten Yaseminpark, Bursa modern Sinpaş gyo ve bakyapı var.

Barış

6 ay önce - Pts 29 May 2017, 17:56

Yasemin Park ve bölgenin sahibinden.com'un verileriyle değer artış endeksi. 2 yıllık dönem. Bırakın artmamayı muhtemelen Bursa'nın en çok artış olan yerlerinden.

(+)

Cüneyt5316

6 ay önce - Sal 30 May 2017, 05:34

Yaseminpark sitesinde 10 ve 11. Parseller yönetim olarak birbirlerinden ayrı idi zaten. Geçen hafta Yen'i toplantıdan sonra yönetimden ziyade site tamamıyla birbirinden ayrılarak Yaseminpark ve yeşilşehir siteleri olarak tekrardan yönetilme başlandı.

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA