Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir' in Neresinden?
« önceki   1234 ... 192021   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
merviss
12 yıl önce - Pts 13 Mar 2006, 22:13

gaziemirde oturuyorum.
eğer imkanım olsa karşıyaka,alsancak ya da şirinyer gibi daha hareketli bir yerde oturmak isterdim..buranın çevre planlaması v.s. çok güzel ama şehir merkezine çok uzak kalıyor..her sabah 45 dk yol çekmek çok zor..
İzmir de en sevdiğim yer ise alsancak,şirinyer,inciraltı,konak...

Haldun34

12 yıl önce - Pts 13 Mar 2006, 22:20

Bornova Profesörler sitesi de komşuların eğitim düzeyi açısından seçkin bir muhit. İşi o taraflarda olanlara hitap ediyor, denize uzak kalması dezavantajı...

Izmirlim35Onur
12 yıl önce - Cum 17 Mar 2006, 05:49

Guzelbahce`nin  yelki  beldesinde  oturuyorum  yesilin  mavi  ile  birlestigi  bir  yer sessiz  ve  sakin, Konak `a  20  dakika kendi  arabanizla, Narlidere  Balcova`ya cok  yakin  deniz  ve  sahil  ozellikle  yazin  cok  guzel  olur  buralari  buradan  baska  bir  yere  tasinmak  aklimda  yok  simdilik,  ama  ileride  olursa  Balcova  termal  tesislerde  olsun  isterdim  hic  teleferige  binmeyenlerede  binmelerini  tavsiye  ederim,birde  su  anda  canim ulkemde  olmayi  isterdim

Haakan_ca
12 yıl önce - Cum 17 Mar 2006, 11:39

KARŞIYAKA

Baki KARAKOÇ
12 yıl önce - Cum 17 Mar 2006, 11:57

BORNOVA&GÖZTEPE  

Namik Genc
12 yıl önce - Pts 27 Mar 2006, 14:11

Menemen dogumluyum,ögrencilikyillarim(ilkokul foca/bagarasi,ortaokul-lise karabaglar ,universite yillarim bornova ve karsiyakada gecti )simdide Finlandiyada Helsinkide oturmaktayim ama Karsiyaka gibisi yok bence ve kordonda oturup aksam gunesiyle birlikte efes birasinin tadini özledim KARSIYAKA  

izmirli-naz
12 yıl önce - Sal 28 Mar 2006, 16:50

en çok oturmak istediğim yer: BALÇOVA
denziyle alışveriş mekanlarıyla hüpper
alsancak gezmek için orda oturulmaz...
karşıyaka zaten başka şehir...
AMA mavişehir bir başka

onur35
12 yıl önce - Sal 28 Mar 2006, 17:47

Bostanlı & Karşıyaka

seckinS.
12 yıl önce - Çrş 29 Mar 2006, 12:19

göztepe

Viralp
12 yıl önce - Çrş 29 Mar 2006, 14:00

Dogma buyume Karsiyaka Donanmaci –ama zamaninda Karsiyaka'nin her bucagi benimdi   )– artik gurbette olunca –Roma– ve senede bir donunce insan Izmir'in her yerini ayri bir ozlemis oldugunu fark ediyor. Simdiki favori yerlesim yerlerim: denize yakinliklari nedeniyle Bostanli, Narlidere, Goztepe, Karsiyaka eski Levanten evleri ve tabii ki yasliliga adim atip atmaz nefes alacagim Foca.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet