Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir' in Neresinden?
« önceki   123 ... 192021   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
sanliizzet

5 yıl önce - Çrş 02 Oca 2013, 22:00
Neresi neresi?

Karşıyaka çarşıda oturuyorum. Arabam yok, derdim yok. Her yere İzban ile gidebiliyorum. Konak'a vapurla geçiş on onbeş dakika. Şıkır şıkır. Anlayacağınız keyfim gıcır. Ancak iş, aş ve uşak derdi olmasa elbette Kalabak, Güzelbahçe ya da benzeri bir yerde yaşamak isterdim. Kalabak'ta dedemlerin hem denize hem anayola sıfır bir evi vardı. Böyle bir yer olabilir.

narses

5 yıl önce - Sal 26 Şub 2013, 23:35

otogardan http://www.izmirkizlisesi.k12.tr/

liseye kac numara kac dakıkada gder acaba?

Haydar Bayraklı

5 yıl önce - Sal 26 Şub 2013, 23:46

Alıntı:
otogardan http://www.izmirkizlisesi.k12.tr/

liseye kac numara kac dakıkada gder acaba?

54 OTOGAR - KONAK hattına binip KONAK SON DURAK'da ineceksiniz.
Ortalama olarak yarım saatte bir 54 kalkmaktadır.
Hareket Saatleri: http://www.eshot.gov.tr/HareketSaatleri.aspx?TIP= ...p;HatNo=54

Konak Son Durak'da indikten sonra 10 dakika yürüyerek kız lisesine ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz 169 numaralı otobüse aktarma yaparak 2 durak sonra inebilirsiniz.

agunhan

5 yıl önce - Prş 14 Mar 2013, 13:00

Evim Amerikan Koleji Yakını, İşyerim Poligon'da, Sevdiğim Yerler Hatay İnönü Caddesinde Renkli Durağı ile Üçkuyular Fahrettin Altay Meydanı Arası. M.Paşa Caddesinde de Köprü Durağından Güzelyalı Parkına kadar olan Kısım sevdiğim yerler arasında gelmektedir. Ayrıca İzmir Urla Özbek, Çeşmealtı olabilir ve Çeşme'nin Heryeri güzel bence...

Ali Mert
2 yıl önce - Pts 14 Eyl 2015, 12:12

Buca'da oturuyorum, Konak'taki denize karşı olan evlerde oturmak isterdim. İzmir'de en çok Özdere(yazın), Konak ve Karşıyaka semtlerini seviyorum ...

egebabacan
1 yıl önce - Pzr 02 Tem 2017, 23:05

Torbalı'da oturuyor(d)um, en sevdiğim yanı huzurlu ve sakin olması, sanayi ilçesi olması nedeniyle iş imkanlarının olması ve ucuz bir ilçe olması. Şimdi İZBAN'da geldi, tadından yenmez. En çok Narlıbahçe'de oturmak ve yaşamak isterdim. Alsancak'ta yaşanılabilir semtlerden biri.

Anıl 95
1 yıl önce - Pts 03 Tem 2017, 11:01

Alsancak gezmek için çok güzel yer ama yaşamak için aynı şeyi söyleyemem çok yoğun trafiği var

Serky45
6 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 10:46

Güzelyalı ile Balçova arası yaşamak için çok ideal

sabri_abi
6 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 11:03

Narlıdere,balçova,göztepe nispeten daha yaşanılabilir gibi duruyor.Ama konut fiyatları binaların durumuna göre yine de pahalı.

Misafir 86c

6 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 12:21

Alsancak Kıbrıs şehitleri caddesinin ara sokaklarındaki bar,kafeterya, restorant, alkol satan işletmelerin çoğunun 1. sınıf tarihi eserlerin üzerine yapıldığı söyleniyor.
Bire bir aslına uygun bir şekilde restorasyonları yapılması gerekirken; içinde alkol satışı yapan işletmelere , kahve falı bakılan yerlere ve köpüğü olmayan cappuccino satan işletmelere çevrilmiş olması akıllarda soru işareti bırakıyor.
Avrupa standartlarıa alışık olan birisi olarak köpüksüz ve tatsız bir cappuccino'nun bana servis edilmesini
İzmir'e yakıştıramadım
ya içinden fare çıksaydı ne olacaktı?!..

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet