Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Erkilet Havalimanı
« önceki   12345 ... 303132   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
bogazliyan66
11 yıl önce - Pzr 08 Tem 2007, 01:13

baska bir resim yok mu arkadaslar?

[Bu başlıkta, bu gün temizlik yaptım ve  baska bir resim yok mu arkadaslar? gibi mesajları sildim. Lütfen site kurallarına uyunuz. - bülent dizdar - Pzr 08 Tem 2007, 03:29 ]

benersoy
11 yıl önce - Pzr 08 Tem 2007, 01:23

kayserimize ve ülkemiz icin hayirli olsun,
ben sunu merak ettim?
daha önce dis hatlar varmiydi?
eger yoktuysa bu harika bisi,
cünkü istanbul hava limani bir yükten
yigilmadan kalabaliktan trafikten daha kurtulmus olacak.

Suatk

11 yıl önce - Cum 27 Tem 2007, 20:22

Malesefki daha once dis hatlar yoktu ve Kayseriye gelis tam bir kaos tu benim icin, Istanbula geliyorsun sonra bekle babam bekle ic hatlar Kayseri ucagi icin, hayali bile guzel direct Kayseri'ye inmenin, bilemezsiniz ne kadar kolay ve rahatlik getirecek.
Guzel bir havaalani binasi ve hizmetleri gelisen Kayser'imizin vazgecilmez bir ihtiyaci olmustur ve   insallah Rayli sistemi de havaalnina kadar getiriler ve isteyen yolcu hizli ve direct bir sekilde sehre ulasir,
hoscakalin

Özgür Sabanlıoğlu

11 yıl önce - Cmt 28 Tem 2007, 01:50

Benim fikrim bu başlığı artık kilitlemek, çünkü Kayseri Havaalanı genişleme çalışmalarına bir kaç yıl önce başlandı, ayrıca artık havaalanı genişlemiş durumda....... Bu başlıkta konuşmanın bir faydası yok, ''Kayseri'' link'i altında ''Kayseri Havaalanı'' fotoğraflarını yayınlayabiliriz,
                                                                                 Saygılar...

Muammer Budak

11 yıl önce - Cmt 04 Ağu 2007, 18:01

Kayseri dış hatlar terminalinin son hali. Ben kendim gittim gördüm güzel olmuş. Not Resimleri cekmekte baya zorlandım Havaalanı içerisinde resimcekmek yasakmış.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Derya Yıldız
11 yıl önce - Pts 06 Ağu 2007, 19:24

resimlerden görüldüğü kadarıyla gayet güzel bir dış hatlar terminali olmuş ama bu kaç yıl gider bilinmez belkide 3-4 yıl sonra bu havaalanıda ihtiyaca cevap veremeyecek.fotolar için sağolun yalnız bu fotolar Kayseri başlığı altına yeni topic açılarak eklenseydi çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum  saygılar  

Yasin38
11 yıl önce - Sal 14 Ağu 2007, 00:18
kayseri havaalani buyutme

guzel ve hos olmus ama eksik olan yurtdisi gitmek istiyenlen turkiyeden cikis yaptiktan sonra bir bekleme salonu var o salonda sandalyeden baska hicbirsey yok oraya bir tuvalet yada bufe gibi birsey yapsalar iyi oldu cunku bazen ucak 3 yada 4 saat ertelene bilir.

KeNaN KöR
11 yıl önce - Prş 30 Ağu 2007, 02:29

Yeni Dış Hatlar Terminali ve ek tesisler...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

KeNaN KöR
11 yıl önce - Çrş 05 Eyl 2007, 17:53
Kayseri - Erkilet Havaalanı

Kayseri Erkilet Havaalanı 15 Kasım 1998'de askeri-sivil nitelikli meydanlarımızdan biri olarak açılmıştır ve  şehir merkezine 5 km mesafededir. İntifa hakkı Hava Kuvvetleri Komutanlığı ile DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından ortak kullanılmaktadır.

3 Şubat 2006'da temeli atılan Yeni Dış Hatlar Terminal binası ile birlikte apron ilavesi, itfaiye binası, gümrük ve hizmet binası, emniyet binası, giriş nizamiyesi, güç merkezi, 480 araçlık kapalı ve açık otopark, akaryakıt tesisi ve genel hizmet binası 30 Haziran 2007'de hizmete açılmıştır.

Açılışı yapılan 11 bin metre kare büyüklüğündeki yeni dış hatlar terminalinin hizmete girmesiyle, uçak park kapasitesi 3'ten 8'e ve yıllık yolcu kapasitesi 1 milyona çıkmıştır.

Terminalde  ayriyeten 11 check-in banko, 8 bilet satış ofisi, 1 gümrüksüz satış mağazası, kafe bar, mescit ve bebek emzirme odası da hizmet vermektedir.

Yeni terminalde gelen yolcular için 6 pasaport kabini , ayrıca bagaj alımı için 2 döner bant, giden yolcular için de 5 pasaport kabini yer almaktadır.

Fotoğraflar yeni açılan bölümlere ait...

(+)

(+)

(+)

(+)

Yusuf Kaplan

11 yıl önce - Prş 06 Eyl 2007, 01:24

Fotoğrafları DHMI sayfasından aldım

Not: fotoğraflar bana ait degil!

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   12345 ... 303132   sonraki »