Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Erkilet Havalimanı
« önceki   1234 ... 293031   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Mehmet Yagir

11 yıl önce - Cmt 12 May 2007, 15:47

Arkadaslar uzun zamandir belli ne resim ne bilgi aldik. Simdi sizlere yine diyorum: LÜTFEN bir gidip su havaalanin yeni resimlerini cekip ekleyiniz.
Duyduguma göre daha bitmemis ama yine de ne olur bir kac resim ekleyinde görelim nasil birsey olmus.

Simdiden tesekkürler

Özgür Sabanlıoğlu

11 yıl önce - Pzr 13 May 2007, 16:35

arkadaşlar dün gece ben de gittim havaalanına ve herşey bitmiş ayrıca çok da modern olmuş gözlerimize inanamadık arkadaslarla cidden çok güzel duruyordu giriş binası otopark ta yapılmış ve çok geniş bi kaç rötüşler kalmış, ama yine de eski binası kullanılıyordu sanırım bi kaç güne yeni binaya geçerler dijital levhaları falan herşeyi bitmiş yani hiçbirşey kalmamış.

Mehmet Yagir

11 yıl önce - Çrş 30 May 2007, 14:22

Akadaslar bizim su  yeni dis hatlar terminali bitiyor ve biz daha resim ne görmedik.

Haziran ayinin 24. Sayin Basbakan Kayserimize gelip bir kac acilis yapacakmis. Bunlarin icinde hem su an insaatte olan yeni dis hatlar terminali, Kuzey Cevre Yolu ve 350 dairelik lojmanların anahtar teslim edecekmis.  

Arkadaslar sizlerden ricam lütfen bir su Havaalanina gidin bir kac güzel Resim cekinde bizim icimizde rahatlasin.

Kaynaki ve daha cok bilgi edinmek icin bu linke bir baki verin:

http://www.kayserigundem.com/haber_detaylari.asp?id=2805

M.Tuna
11 yıl önce - Pts 04 Hzr 2007, 16:16
Kayseri Havaalani yeni Terminal binasi

M.Tuna
11 yıl önce - Pts 11 Hzr 2007, 15:38
Gurbetçilere Karanfilli Karşılama

Alıntı:
Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) yönetim kurulu üyeleri, Almanya'dan tatil için memleketlerine gelen gurbetçileri, havaalanında çiçekle karşıladılar.
KESOB Başkanı Mehmet Ali Çevrim ve yönetim kurulu üyeleri, Almanya'nın Dusseldorf kentinden uçakla Kayseri'ye gelen gurbetçileri, Erkilet Havaalanı'nda çiçekle karşıladılar.
KESOB yöneticileri, çiçek verdikleri gurbetçilere, Kayseri'deki tatillerini huzur içinde geçirmelerini dilediler.
Çevrim, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, her yıl olduğu gibi bu yıl da gurbetçileri çiçekle karşıladıklarını belirterek, ''135 gurbetçimize çiçek verdik. Esnafımızdan da duyarlı davranıp, gurbetçilere sahip çıkmalarını istiyoruz'' dedi.
Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan da, ''Gurbette hasret çeken hemşerilerimizi, esnaf odaları olarak 7 yıldır maksat, mana olmadan karşılıyoruz. Bunun altında ticaret, siyaset yok'' diye konuştu.

ahmetselcuk
11 yıl önce - Çrş 20 Hzr 2007, 02:16

geçen hafta havaalanındaydım. sürekli o bölgeye gidip geliyorum inşaat sürecini takip etme şansım oldu. artık bitti sayılır. sanırım yanlış bilmiyorsam şimdiki kullanılan kapalı alan iç hatlar olacak. çünkü hemen şimdiki kapalı alanın dibine yapılan bir başka kapalı alanda sadece dış hatlar yazıyordu. herşeyden çok beni otoparkı etkiledi yer altında da otoparkın devamı var. ama sanki biraz ücreti pahalı gibiydi otoparkın 4 ytl idi. hepimize hayırlı olsun harika bir tesise daha kavuştuk. yeniliklerin ardı arkası kesilmiyorr....   ama göçlerinde  

ahmetulu

11 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 00:49

(+)

Mehmet Yagir

11 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 19:59

OHH BEEEE

Kayseri Yeni Dış Hatlar Terminal binası açılıyor.

30 Haziran 2007 tarihinde Kayseri Yeni Dış Hatlar terminal binası Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılacaktır.

Bizde daha Insaattan Resim görecektik

Neyse hayirli olsun diyelim artik.

Kaynak: http://www.dhmi.gov.tr/dhmihaberler/dhmihaberler.asp

Derya Yıldız
11 yıl önce - Pts 02 Tem 2007, 17:13

malesef sadece 1 fotoya ulaşabildim lütfen imkanı olan arkadaşlar fotolarını eksik etmesinler

Yusuf Kaplan

11 yıl önce - Çrş 04 Tem 2007, 10:34

Erkilet Yeni Dış Hatlar Terminal'ı açıldı...

Alıntı:

Kayseri Yeni Dış Hatlar Terminal Binası Açıldı    
30 Haziran 2007 Tarihinde Kayseri Yeni Dış Hatlar Terminal Binası Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Hizmete Açıldı.

kaynak: dhmi.gov.tr

(fotoğraf dhmi sayfasından alıntıdır)

(+) büyüt

** taze fotoğraflara ulaşmak için gezmediğim sayfa kalmadı. Ama hergün takip ediyorum. Bulur bulmaz ekleyeceğim.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 293031   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM