Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Kurtuluş - Tatavla
12345678910   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Misafir 84a

15 yıl önce - Prş 03 Tem 2003, 01:54
Kurtuluş - Tatavla


Kurtuluş Mahellesi ne yazık ki o kadar bakımsız ve o kadar kendi haline bırakılmış ki, tek tük kalan eski binaları göremeyen bir kişi için kendini varoş mahallesinde sanması son derece doğal.Misafir d1c

15 yıl önce - Sal 29 Tem 2003, 13:24

butun binalar su alttaki resmin sag tarafindaki balkonlu sari bina gibi olursa, o zaman burasi parisin herhangi bir yeri olabilir. Peki var olan bir binaya boyle cephe yapmak cok mu pahalidir?? bilen var mi aranizda? yani nasil olsa binalar var cephelerini yeniden yapip sokak bir anda goruntu degistirir.

KeReM

15 yıl önce - Sal 29 Tem 2003, 15:41

Emin ol hiç pahalı değil, yapay taş ve çelik ankraj parası o kadar. Bu tür yapılmış pek çok bina var Istanbul'da. Hugo Boss, Arap Türk Bankası, Beyoğlu Nike Mağazası, Bentley Hotel, Holiday Inn City Hotel, Ankara Kavaklıdere'de Gordion Hotel, Sultanahmet Eresin Hotel, Orient Express Hotel, Beyoğlu Inter Royal Hotel ve daha bir sürü örnek...Birazcık Çevreye duyarlılık, estetik anlayışı ve saygı gerek bence.Okan

14 yıl önce - Çrş 28 Oca 2004, 16:21

KeReM demiş ki:
Kurtuluş Mahellesi ne yazık ki o kadar bakımsız ve o kadar kendi haline bırakılmış ki, tek tük kalan eski binaları göremeyen bir kişi için kendini varoş mahallesinde sanması son derece doğal.


Boyle "varos"a can kurban. Bazilari herhalde varos gormemis..

Bu yukaridaki mahalle New York'un con con mahallelerinden biri olan SOHO gibi.


ali jean
14 yıl önce - Çrş 28 Oca 2004, 23:02

kurtuluş varoş değildir,kurtuluş kasaba da değildir,eskdien paşalarin oturdugu bir yerdir ve şu anda da bi cok ünlünün burda evleri war.

dorudur son durak ve feriköye giderken kurtuluş kotudur ama ana caddesi cok güzeldir ve aktiftir..

ben kaç yildir burdayim,ve ne adiliğini ne pisliğini gördum kurtuluşun!sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL