Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Karacabey
« önceki   12345 ... 181920   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
sema...
11 yıl önce - Sal 12 Hzr 2007, 22:12

(+)

(+)

(+)

karacabey atatürk kültür parkı bunlar da benden...

Yasemin.
11 yıl önce - Sal 17 Tem 2007, 18:55
...Devamının devamı...

(+)

buda yakından çekimi

(+)

alpermutlu
11 yıl önce - Cmt 25 Ağu 2007, 15:38

2 yılımı geçirdiğim karacabey için söylenecek çok şey var aslında...

Üniversitenin daha doğrusu Meslek yüksek okulunun açılmasından sonra karacabey çok gelişmiş...

İlk zamanlar öğrencilere alışmakta zorluk çekselerde bu sıkıntı ilerleyen dönemde aşılmış.

Ben 1998 yılından 2000 yılına kadar Karacabeyde bulundum ve çok iyi anılarım oldu.

Hele Çamlık mevkiinde küçük bir bakkal vardı sitenin hemen yanında Yardımlarını ve desteğini hayatım boyunca unutmayacağım...

Öğrenci olarak Karacabeyde çok sıkıntılar çektik Ancak Birçok sıkıntıya Karacabey halkı Anadolu insanı olduğunu ispat edercesine maddi manevi çok destek oldu...

Dramalı köfteciyi unutmak ,Yada Coşuk abinin lokantasında yemek yediğimizde siz öğrencisiniz diyerek bize yaptığı indirimleri hatta para dahi almadığı günleri unutmak mümkün değil...

Uluabat gölünde Balık tutma sevdasına sandal ile açılıp mahsur kalmaktan tutunda Gece 12:00 de heryer kapandığı için Sigara almaya şehrin bir ucundan diğer ucuna BP istasyonuna gittiğimiz günleri unutamıyorum...

Karacabey çok güzel yer İnsanıda Tipik anadolu insanıdır...

En kısa zamanda tekrar bu şirin ilçeye uğrayacağım...

Ve sık sık dua ettiğim o küçük bakkalın sahibi amcanın elini mutlaka öpeceğim.Şimdi bulunduğum konumda onunda payı yok değil...Param olmadığını anlayınca oğlum Ne istiyorsan al Ve paran ne zaman olursa o zaman öde dediği an hala aklımdadır...

yunuslacin
11 yıl önce - Cmt 06 Ekm 2007, 14:43
kmyo

bende 2005'de mezun oldum k.m.y.o'dan
bursa dışından okula gelen hemen hemen herkes burayı bursa merkezine yakın bir yer zannederek gelmiştir, pek memnun ayrılmadılar o yüzden
ilçede gezilecek mekan ve sosyal aktivite çok sınırlı.
erkek öğrenciler ya playstation ya da herkesin güzel oyunlarıyla bildiği realist internetcafesi'ne takılmaktadırlar
bayanlar ise çarşıdaki düş cafeye takılır
olay bundan ibaret, başka yapacak birşey bulamazsınız
yoksa hadi çıkıp biraz gezelim dediğinizde en fazla yarım saat içinde istediğiniz yeri gezmiş oluyorsunuz
biz buna aramızda ( belediye binasının önündeki ) heykeli turlayıp dönelim derdik.

ercin.karayun

11 yıl önce - Cmt 27 Ekm 2007, 23:27
Karacabey Atatürk Kültür Parkı

Karacabeyin yeni parkından hoş görüntüler.paylasmak istedim

(+)

(+)

(+)

[/img]

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   12345 ... 181920   sonraki »