Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Mustafakemalpaşa - Su Uçtu Şelalesi
123 ... 394041   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
afsin
14 yıl önce - Çrş 21 Nis 2004, 15:44
Bursa - Mustafakemalpaşa - Su Uçtu Şelalesi

Bursa'da Cumalıkızık benim favorim,havası bir acayip geliyor bana,ayrıca diğer tavsiyem,Su Uçtu şelalesi,piknik ortamıda var,doğa harikası, ben biraz daha kasıp şelalenin üst tarafına doğru tırmandım,üst kısımda da su akışları ve göletler güzel,şelale epey yüksek...

Dudaklı köyünde çok güzel yürüyüş alanları var,baraj gölünün arka tarafı görülebilir,Cumalıkızık'tan biraz ilerde...

Nilüfer'de çok meşhur olan,büyüklük olarakta ilk sıralarda olan go-kart pisti var yarış yapılabilir,oraya kadar gitmişken Gümüşdere köyünüde görebilirsiniz.

(+)

Su Uçtu Selalesi  

enderakay
13 yıl önce - Pzr 08 May 2005, 12:36

SUUÇTU ŞELALESİ
Çataltepe mevkiinde, İlçe merkezine 17 Km. uzaklıkta, Muradiyesarnıç Köyü yakınlarında, Karadere üzerinde yer alan Suuçtu Şelalesi; bir fay hattının çökmesi ile oluşmuştur. 38 metreden dökülen su, yazın suyunun azalmasına rağmen kış aylarında doldurduğu göleti ile güzel bir manzara sergiliyor. Gezi alanı ve piknik yeri olarak tercih edilen Suuçtu, etrafını saran kayın ağaçları arasında, serin havası ile tam bir temiz hava deposu.
Ayrıca aracınız müsaitse tepede alabalık lokantasına gidebilir, temiz havada artmış olan iştahınızı biraz olsun dindirebilirsiniz.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

En son enderakay tarafından Cmt 04 Hzr 2005, 20:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

enderakay
13 yıl önce - Cmt 13 Ağu 2005, 15:00
Suuçtu Şelalesinden yepyeni resimler2

(+)

(+)

En son enderakay tarafından Pts 15 Ağu 2005, 11:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

enderakay
13 yıl önce - Cmt 13 Ağu 2005, 15:02
Suuçtu Şelalesinden yepyeni resimler3

(+)

(+)

En son enderakay tarafından Pts 15 Ağu 2005, 11:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

enderakay
13 yıl önce - Cmt 13 Ağu 2005, 16:02
suuctu şelalesi mesire alani

(+)

(+)

(+)

En son enderakay tarafından Pts 15 Ağu 2005, 11:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 394041   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA