Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Orhangazi Parkı
« önceki   1234 ... 242526   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Akın Alan
11 yıl önce - Pts 13 Mar 2006, 12:02

Arkadaşlar proje 1983

www.arolat.com

Ebru K.Türk
11 yıl önce - Pts 13 Mar 2006, 12:10

Gördüğüm kadarıyla o beton şeye kafayı takan sadece ben değilmişim. Buna sevindim.

Bu saatten sonra onu çiniyle de kaplasalar bence değişim olmaz.  

Aslında zaten meydan fakiri bir şehirde, neden her buldukları biraz geniş alanı çimlendirip parka çevirirler onu da anlamış değilim. Burada da benzeri olmuş. Mesela bu havuz hiç olmasaydı yada küçük fakat örneğin çok güzel oymalar ve heykellerle süslenmiş bir su fıskiyesi olarak bırakılsaydı bana göre bu park hem meydan niteliğine yaklaşır hem de bu kadar çirkin görüntü vermezdi.

Bilal533416
11 yıl önce - Pts 13 Mar 2006, 12:27

Hakan Aydın kardeşim demişki
Alıntı:
Ben çocukken o havuzdaki su daha bir heybetli akardı. Yani o betonun üst tarafına kadar geldiği günleri hatırlıyorum.

Doğrudur ilk günlerinde havuz kenarından geçerken dahi suyun şiddetinden ıslandığımı hatırlıyorum.
Havuzun büyüklüğününde meydanı daralttığı kanaatindeyim.
Tabiki meydan bu beton parçasından çok çok daha mühim eserleride çevresinde barındırdığı ve hemen hemen her turistin mutlaka buradan geçtiği için temizliği, kullanılabilirliği dahada önem kazanıyor.
Keşke daha rahat, bakımlı ve kullanışlı bir meydan haline getirilse.

En son Bilal533416 tarafından Pts 13 Mar 2006, 13:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

serkanen

11 yıl önce - Pts 13 Mar 2006, 13:55

iste benim söylemek istedigim sey de tam olarak bu eger bir belediye bizim görüp fark ettiklerimizi nasıl olur da fark edemez eger bu islevini yerine getiremiyorsa görev yapmasının ne anlamı vardır cözebilmis degilim

Kemal A
11 yıl önce - Pts 13 Mar 2006, 14:25

Alıntı:
iste benim söylemek istedigim sey de tam olarak bu eger bir belediye bizim görüp fark ettiklerimizi nasıl olur da fark edemez eger bu islevini yerine getiremiyorsa görev yapmasının ne anlamı vardır cözebilmis degilim

Aynen katılıyorum. Sıradan bir vatandaş olarak bizim görebildiklerimizi neden göremiyorlar çok ilginç. Hem istanbul'da hem Bursa'da bunun gibi bir çok örnek var.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA