Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Minia Yıldırım
« önceki   12345678910   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
İbrahim PEYNİRCİ
11 yıl önce - Sal 09 May 2006, 22:47
MİNİA YILDIRIM-YILDIRIM BELEDİYESİ ( BURSA )

Daha önce hiç bir bilgiye sahip olmadığım ve duymadığım,  " MİNİA YILDIRIM"ı 8 MAYIS 2006 tarihinde ziyaret ettim.. Yıldırım Belediyesi tarafından yaptırılan " MİNİA YILDIRIM"ı çok beğendiğimi ve herkesin görmesini tavsiye etmeyi uygun gördüm. Bir belgesel olması arzusuyla fotoğrafladım ve izleniminize sundum..

YILDIRIM BELEDİYESİ BİNASI..

(+)

(+)

[  

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

--------------------------------------------------------------------------------

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

--------------------------------------------------------------------------------

Sümeyra
11 yıl önce - Çrş 10 May 2006, 01:17

Cok güzel olmuş,özellikle Emir Sultan ve Yeşil türbeye bayıldım,umarım hakettiği ilgiyi görür.Bu arada fotoğraflar da harika,ellerinize sağlık.

recai

11 yıl önce - Çrş 10 May 2006, 16:14

teşekkürler ibrahim peynirci bey bilgisayar başın da oturduğumuz yerden bizi bursanın pek çok tarihi eserini (kopyaları olsada)görme fırsatı verdiğin için.

göKhaN

11 yıl önce - Çrş 10 May 2006, 17:04

Arkadaşlar bu miniayıldırımın yerini tam olarak söyleyebilirmisiniz?

İbrahim PEYNİRCİ
11 yıl önce - Prş 11 May 2006, 00:46

Minia Yıldırım, Bursa'ya Ankara ( İnegöl ) tarafından giriş yaptığınızda eski fakültenin (sol tarafta ) yanından dik yukarıya çıktığınızda karşınıza çıkacaktır.. Daha iyi tarif edebilecek Bursa'lı arkadaşlar olacağını düşünüyorum..

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA