Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul'un Minibüsleri
« önceki   123 ... 80818283   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 81
Süleyman 0671
1 ay önce - Cmt 31 Ağu 2019, 17:40

İnsanların ekmeğini oyuncak olarak görmek tamamen saygısızlıktır minibüslere yapılan zam gayet normal hatta az bile olmuş ve alperenin dediği gibi minibüs ve metronun yolcusu hiçbir zaman bir olamaz isterse şehirde tamamen metro sistemi olsun minibüsler aynı yoğunlukta devam edecektir.Başta söylediğim gibi sizinde aileniz olduğu gibi onlarında ailesi var kimsenin ekmeğine oyuncak muammelesi yapılmamalı.

furkan36
1 ay önce - Çrş 04 Eyl 2019, 06:28

Minibüs zammı hala faaliyete geçmemiş. Hala öğrenci 1.25
Normal 2-2.15

mursel kasap
1 ay önce - Çrş 04 Eyl 2019, 09:08

Benim bir sorum olucak.Ben açık öğretim lisesi okuyorum.Ego indirimli kartım var ankarada yaşıyorum.İstanbulda minibüslere indirimli ankara kartı mi göstersem şoförler indirimli alırlar mı.2015 yılında kadıköy koşuyolu arası ankara indirimli kartımı göstererek indirimli binmistim.

alperen 465

1 ay önce - Pzr 08 Eyl 2019, 12:28

İndi-Bindi ücreti 2.50 ₺ olmuştur.

~alperen 465~

melihaka8

3 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 12:32

İstanbul Minibüslerine artık düzenleme getirilmeli

Mevcut güzergahı üzerinde İETT durakları mevcutsa bu duraklar dışında, İETT durakları mevcut değilse belirlenen noktalara Minibüs durakları konularak bu duraklar dışında yolcu indirmesi ve bindirmesi yasaklanmalı

Minibüslerin hepsi alçak tabanlı, kliması çalışır halde olmalı.

Minibüslerin kalkış varış saati uygulamasına geçilmeli duraklarda boşu boşuna uzun zaman bekleyip zaman kaybı yaşatılmamalı durağa geldiğinde yolcu varsa inecek yada binecek işlemlerini halledip yoluna devam etmeli. Aracı doldurmak için yata yata gitmemeli

Ahmet377
3 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 18:23

Maltepe Küçükyalı Fındıklı hattındaki minibüslere düzenleme gelmesi gerekiyor tamam minibüsler öyle yolcu almak için olmadık yerde durup beklemiyor ama sırf dakikaya yetişmek için aşırı hızlı gidiyorlar trafik sıkışık olduğu zaman güzergah dışına çıkıyor birde sırf ayakta yolcu fazla almak için minibüslerden bir tanesinde arka 4'lü koltuk'tan 2 tane koltuk eksiltmişler.

Süleyman 0671
3 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 18:36

Oyle kafalarina gore cikaramazlar,illaki nedeni veya bi olayi vardir.Hem bi ay oncesine kadar Maltepe Findikli minibuslerinde sadece bi tane huysuz yasli adam var geri kalan minibusculer cok iyi kurallara uyuyor diyordun abi.

Ahmet377
3 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 18:40

Süleyman,ben sadece tek şöför harici diğer şöförler yolcuya iyi davranıyor o anlamda demiştim.

Tacettin Şenel

3 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 18:44

Artık şu Eski püskü hurda olmuş minübüslerin tamamen kaldırılması lazım Minübüslere mecburi olmadıkça hiç kullanmamak daha dorğ olur çünkü Şu Minübüs taşımacılığı çok rezalet üst üste millet biniyor birsürü sıkıntı hastası var rahatsızı var....

Ahmet377
3 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 18:45

Eski püskü değilki hangi minibüs eski İstanbul'da zaten minibüslerin çoğunluğu Karsan Jest
sadece Otokar M2000'ler,BMC Levend'ler eski onlarda yavaş yavaş tükeniyor zaten.

sayfa 81
« önceki   123 ... 80818283   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM