Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 311
murat159357
1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 20:29

Alan cok guzel duruyor ama cevresindeki evler kentsel donusumle yenilenebilir bahceli nizam altiparmak tarafinda hos durur

Misafir a60

1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 21:49

Şu ortaçağdan kalma ışıklandırma direklerini söküp yerine adam gibi tek ve estetik bir ışıklandırma kulesi bıraksalar biraz daha adama benzeyecek. Işıklandırma direkleri sökülmeden hala bir stadyum görüntüsü oluşuyor gözümde.

Misafir fd3

1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 22:12

Burayı kültür parka dahil etseler ya ne bekliyor bunlar

Bu uyduruk şey in içini toprakla doldurup ağaç diksinler

Sadece bu stadı yıkıp böyle ne olduğu belirsiz şey olarak birakmasinlar

Spor salonunu , Atatürk lisesini ipekis i de yıkıp kültür parkla birlestirsinler

Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 11:34

Misafirin biri demiş ki:
Spor salonunu , Atatürk lisesini ipekis i de yıkıp kültür parkla birlestirsinler

İpekiş yıkıldı zaten Spor salonu ile Atatürk Lisesi kaldı geriye onlara da yeni bir yer gösterilip taşınırsa o alan ferahlayacak böylece Kültürpark'ın m²'si büyüyecek. ­

Misafir 024

1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 12:37

Salonu, havuzu ve liseyi yıktırmazlar efendim boşuna heveslenmeyin sonra malum güruh Atatürk'ün adını siliyorsunuz diye başlarına iş açar. Stadyum yıkılırken de yaygara koparmamışlar mıydı? Yıkıldı da sonuç ne oldu? o meydanın adında hala Atatürk var!! Dediğim gibi boşuna heveslenmeyelim o köhne yapılar çürüyene kadar orada kalacak.

Misafir 012

1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 13:43

o kadar boşsunuz ki o kadar olur yani...

Misafir aed

1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 00:40

Misafir 012 hayırdır gerçeklerden bahsedilince rahatsız mı oldun?

bursa sporlu
1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 07:26

misafir senin adına da ben iş açmak için seni dava edicem.Atatürk hakaretten,nefret suçundan bilgin olsun.

Misafir 024

1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 13:25

bursa sporlu, okuduğunu bile anlamaya acizsin çıkmışsın bir de dava etmekten bahsetmişsin. Ortada hakaret felan yok gerçeklerden bahsediyorum ve eleştiride bulunuyorum. Atatürk adı silinmeye çalışıyor diye engellenmeye çalışılan icraatlerden bahsediyorum. Stadyum yıkılırken de aynı yaygarayı koparmışlardı ancak gördüğünüz üzere Atatürk'ün adı kaldı diyorum. Benim bu yorumda ulu öndere ne bir nefretim var ne de saygısızlığım var. Asıl nefretim onun adını kullanıp sözde Atatürkçüyüm diye geçinip ülkeye çivi çaktırmayan zihniyete. İşte bu köhne zihniyet yüzünden o çürümeye yüz tutmuş binalar yıkılmayacak diyorum. Yoksa benim de gönlümden gecen, önceki yorum yazan arkadaşın da bahsettiği gibi ipekişe kadar o alanın açılıp düzenlenip adının Atatürk meydanı olması. Yazdığım yorumda yaptığım eleştirimi idrak dahi edememişsin bir de dava açmaktan bahsediyorsun. Yazık sana

Misafir 012

1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 13:47

Doğanbey de görduk caktıgınız çiviyi tebrik ederiz..... anıt eser olan şeref tribünü kalacaktı, tolon fabrikası kalacaktı neredeler şimdi...

sayfa 311
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet