Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 310
Cüneyt5316

5 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 02:21

Onur eni stad eski stadın yerinelim yapılsın yanlış anlamadım dimi? Bence çok saçma düşünmüşsün. Yeni stad gem çok büyük oraya nasıl sığacak. Hemde tam şehir merkezinde. Bence yapılan işlerden çok düşüncen saçma geldi bana afedersin ama.

MustafaGüler

5 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 03:29

Burası külliye olucak gibime geliyor.

Onur1678
5 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 04:50

Cüneyit kardeşim bunun önceden projesi vardı zaten ama engel oldular yandaki kapalı spor salonu stada dahil edilecekti birazda kültür parktan alan alınacaktı ama yapmadılar.
Şehir merkezinde stad fikri saçma niye olsun stad daha önce başka biyerdemiydi ki yapılmasın, eskiden milletin maç öncesi gidebileceği ve vakit geçireceği yerler vardı şimdi ise sokakta zaman geçirmeye çalışıyoruz millet mahalle arasında köfte ekmek yiyip alkol alıyor eğer istediğin ortam buysa varsın ki benim fikrim saçma olsun .
Bide yapıldığı yer ne gibi bize avantaj sağladıki stada rahatlıkla arabayla gidemiyorsun, maç öncesi yapacak hiçbirşey yok, stada giden sadece bir yol var buda yetmez gibi eksiden şehir merkezinden yürüyerek stada gelen kişilerde artık stada metroyla geliyorlar sonuç metroya binmek için harcanan 30 dk ve ekstara trafik vs vs

Cüneyt5316

5 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 09:30

Alıntı:
eskiden milletin maç öncesi gidebileceği ve vakit geçireceği yerler vardı şimdi ise sokakta zaman geçirmeye çalışıyoruz millet mahalle arasında köfte ekmek yiyip alkol alıyor eğer istediğin ortam buysa varsın ki benim fikrim saçma olsun .

Dediklerin stad varken olmuyormuydu sanki. Alkol alan birisi sanki stad var iken alkol içmiyormuydu? Ben Kültürpark Biraz daha çok büyütülmesini isterken siz birazda oradan alınsa diyorsunuz. İnan'ın inşaat alanı orayı mafederdi bunuda düşünün.Şuanki yeri eski yerine göre daha iyi ama en iyisi değil. Daha kenara bir yere yapılabilinirdi.

Onur1678
5 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 13:39

Alkol konusunda siz beni çok yanlış anladınız hocam ben alkol alan arkdaşların maça girmesiyle alakalı bir sorunum yok benim sorunum yeni stadın çevresinde ne bir kafe ne bir bar vb şey var herkes ihtiyaçlarını sokakta gidermek zorunda, 43 bin kişilik stad yapıyorsun ama çevresinde ne bir sosyal alan nede bir park buda yetmez gibi stadın yanindaki kritik yola hastane yaptiriyorsun.
Stad neden şehrin kenarında bir yere yapılsın ki hemde şehrin kenarı kaldı mı ki yapılsın ayrıca yeni stad aynı alana yapılsaydı kültür parktan alınan alan okadar fazla olmayacaktı yani endişelenecek bir durum yoktu.

Erdal Düven

4 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 13:56

(+)

(+)

yıkım çalışmalarından en son kareler

Misafir 670

4 ay önce - Çrş 19 Tem 2017, 09:38

3-5 ay sonra yeşil zemine de dolgu çalışması başlayıp caddeyle aynı kot seviyeye yükselttimiydi tamamdır o zaman,tadından yenmez bu meydan'ın..Ondan sonra 3-4 meydan niyetine takılırız.Ondan sonra ver elini güzel bir avm..Ohhh mis..Yakışır..

Misafir 539

4 ay önce - Çrş 19 Tem 2017, 15:39

Umarım yıkılan tribünün yerine yeni bir yapı yapılmaz ve alana dahil edilir.

BJK 5106
4 ay önce - Çrş 02 Ağu 2017, 09:50

(+)

https://www.instagram.com/p/BXQtx8Mlvqn

Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 19:12

(+)

(+)

Hazır tribünlerde yıkılıp ortalık açılmışken spor salonunu da başka alana kaydırırsak çok güzel bir alan Kültürpark'a katılmış olur. Umarım yeni başkan bu durumu göze alır.

sayfa 310
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet