Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya - Kış Fotoğrafları
« önceki   123 ... 596061   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
sayfa 2
Karani Eseroğlu
14 yıl önce - Pts 30 Oca 2006, 01:54

Sevgili Hakan
Beyazlara bürünmüş Konya'yı özlemişim.Sayende hasret giderdim.Eline sağlık.                                                               Kar altında İstasyon ve Anıt çevresi ile Meram Yeni Yol fotoğrafların var mı acaba?

42hakan42

14 yıl önce - Pts 30 Oca 2006, 02:03

Konya da kış bir başka oluyor. Soğuk oluyor ama kar altında şehir başka bir hüviyete bürünüyor adeta. En kısa zamanda Anıt ve Meram Yeni Yol fotoğraflarını göndermeye çalışırım.

Kartal
14 yıl önce - Pts 30 Oca 2006, 15:58

26 senedir bizim yorelerin kisina hasretim.
Konya'li olmasamda bizim memlekte yakin oldugu icin ve Konya'yi cok sevdigim icin simdi orada olmak isterdim.

4 sene once ocak ayinda 8 gunlugune Turkiyeye gittim ama ozaman Is icin Antalyaya gitmistim. Orada da hava sicakligi 12-18 arasindaydi ozaman. Ve bir de narenciye agaclarinin yesilliginden sanki baharda gibiydim.

Geri donuste ucaktan karli daglari seyrettim. Bir de yolcu almak icin Ankaraya inis yaptik.
Hava alaninin cevresinde 1- 1 1/2 metre kar vardi.

Mart ve nisan ve mayis aylarinda da Turkiye gitmisimdir.
Bilhassa nisan sonunda, mayis basinda Antalya'dan Memlekete giderken Antalyada yaz, Toros daglarinda kis, ve memlekette bahar havasi vardi.

42hakan42

14 yıl önce - Cmt 04 Şub 2006, 02:01

(+)

Afra

(+)

Afra ve Kemerli Çarşı

(+)

Nalçacı Caddesi

(+)

Nene Hatun Parkı

(+)

Konya Lisesi-arka kısım

(+)

Konya Lisesi-ön kısım

(+)

Nalçacı Caddesi

(+)

İstasyon

(+)

İstasyon Caddesi

ahmet seven

14 yıl önce - Cmt 04 Şub 2006, 18:35

(+)

En son ahmet seven tarafından Cmt 11 Şub 2006, 03:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

sayfa 2
« önceki   123 ... 596061   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA