Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
okan kaya
12 yıl önce - Pts 08 May 2006, 19:44

bu arabayı bende gördüm altunizade de O sırada orada 11ÜS bekliyordum..

yılmazz

12 yıl önce - Çrş 10 May 2006, 22:50

aslında başlık ilk arızalanan citaro olsa da arızalanan citarolar olarak devam ediyor
orta kapısının camı krılmış bir citaro neden olduğuna bir anlam verenedim acelem vardı soramadım hatta numarasını almak bile aklıma gelmedi. belki resimden neden camın kırıldığını çıkartabilirsiniz ben pek bir anlam veremedim.belki kapı hızlı açıldığı için olabilir sadece resimde gördüğünüz taraf kırılmıştı.

yer karaköy durağı

okan kaya
12 yıl önce - Prş 18 May 2006, 10:51

anadolu garajında bi şoför citaronun orta kapısından sakat ya özürlülerin bindiği için orta kapının orda bi kapak var onu açması lazım olduğu için bu şoför kapağı pat diye açmış yani hızlı yere vurmuş ama 500 KÜSÜR MİLYONU ÖDEMİŞ

Murat Erol 3
12 yıl önce - Prş 18 May 2006, 11:04

şöförler %10 unu  ödemiyormu?

ümit 806

12 yıl önce - Prş 18 May 2006, 12:46

Alıntı:
anadolu garajında bi şoför citaronun orta kapısından sakat ya özürlülerin bindiği için orta kapının orda bi kapak var onu açması lazım olduğu için bu şoför kapağı pat diye açmış

Olay nasıl oldu bilmiyorum ama kapağın açılış şeklini yanlış bilmiyorsam kapağı içeriden açarken pat diye yere çarpması kaçınılmaz bir şey. Şöförün dışarı çıkıp içeri uzanarak açması gerekir. İçeriden açmaya başlayıp içeriden yere doğru uzanamayınca kapağı elinden bırakmak zorunda kalmıştır.

okan kaya
12 yıl önce - Prş 18 May 2006, 14:44

şoför kapağı yavaşça yere bırakmamış resmen pat diye vurmuş yere o yüzden

En son okan kaya tarafından Prş 18 May 2006, 14:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

okan kaya
12 yıl önce - Cum 19 May 2006, 20:24

yani şoför ün  kapağı dışarıdan açması gerekmiş ve yavaşça yere koyması bu adam içerden eliyle çıkarıyo kapağı ayağıyla yere bırakıyo yani ne olacak bunun sonucu kapağın uçları yamulaca kırılacak ya da

messiah_haktan

12 yıl önce - Pzr 21 May 2006, 02:23

Konu ile fazla alaksi yok ama ben bu acm kirilma olayini dün okuduktan sorna, gece benim rüyama girdi bu. Nasil isdir, böyle bir olaydan insan bu kadar mi etkilenir. Rüya'yi da kalkar kalkmaz hatirlamadim, aksam saat 9-10 gibi araba sürerken birden hatirladim.
Rüyamda söför bu kapagi gözümün ünnde indirdi ve cam patlayip orada duran bir kisinin ölümüne sebeb oldu. Kisi yerde yatip kan kaybediyordu. cam hertarafini kesmisti. Ben söför'e söyledniyordum "biraz dikkat et, böyle pat diye birakilirmi bu kapi diye" Oda napayim otomatikmen inmiyor bunlar, kendimiz yapmak zorundayaiz, bi bak bir insan bu kapagi nasil tasir cok agir, tasiyamadigim icin biraktim, benim bir sucum yok elimden gelmiyor, cok agir" dedi. Gercekten de o kapak cok agirdi. Bir kac sey daha olmustu ama tam aklimda degil ...

barış34
12 yıl önce - Sal 04 Tem 2006, 19:21

bu arada citaro ların sol aynası 600.00 YTL sağ aynası 1.500 YTL miş

Murat Erol 4
12 yıl önce - Sal 04 Tem 2006, 20:59

citarolar ilk geldiği gün tartışılmıştı bu  fiyatlar

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM