Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Forum İstanbul [AVM]
« önceki   123 ... 50515253   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 51
Semir34
10 ay önce - Pts 18 Şub 2019, 18:52

Her geçen gün kapanan mağaza sayıları artıyor şu anda 265 mağazadan 40 mağaza kapalı. Bu sokak en işlek markalarının olduğu sokak ona rağmen işlemiyor senelerdir kapalı bu mağazalar. Önceki fotolara bakılırsa. Millet sadece yemeğe geliyor buraya. Krizden de değil kriz öncesi de kapalıydı. Gop Bayrampaşa Esenler ilçesinin İstinye Park ı birnevi yine de.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

uzun55
9 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 00:53

260 mağazadan 40 mağazanın kapalı olması elbette negatif olarak etkiliyor Avm'yi ancak Akvaryum Ikea Koçtaş Decathlon gibi firmaların yanı sıra dışarıdaki alkollü ve alkolsüz mekanları Avm'yi diri tutuyor. Forum İstanbul'u sırtı asla yere gelmez. Konumu ulaşımı nüfus yoğunluğu ile her zaman işleyen bir Avm olacaktır.

Burç

9 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 07:28

Onlar hesabını çoktan yapmıştır, bütün mağazları doldurmak isteseler belli bir fiyata düşünce hepsi tutulur. Ama 40 tane boş mağazanın yazdığı zarar, 220 tane dolu mağazanın kirasını düşürmeye değmiyor demek ki. Hangisi daha kazançlı ise onu yaparlar.

Beylikdüzü Marmara Park'tan ve Mecidiyeköy Cevahir'den sonra belki en çok müşterisi olan AVM, Forum İstanbul'dur. Bu da metrakare fiyatının çok yüksek olması demek.

Semir34
9 ay önce - Sal 19 Şub 2019, 09:52

Valla tuvaletler oldukça pisti temizlenmiyor belli ki gereken düzeyde, ışıkların yanmaması kör karanlık alanda food courtta oturanları gördüm. Her 2 ışıktan birini yakmamışlar muhtemelen birnevi kar elde etmeye çalışıyorlar. Forumdan İkeaya giden köprüde de ışıkların çoğu çalışmıyor. Allaha emanet bırakılmıştı. Başka avmler başka Forum şubeleri de gördüm işim gereği çok geziyorum. Ayrıca üst moda segmentinde marka yoktu. O kalabalık o civara göre nügus yoğunluğundan ve çoğu farkederseniz ellerinde alışveriş poşetsiz yemek yemeye girip dolanan tipler. O kadar denildiği gibi işlek avm'de 40 mağaza 2-3 senedir kapalı kalmazdı.

(+)

(+)

Alperen B E

9 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 18:51

(+)

sayfa 51
« önceki   123 ... 50515253   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL