Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Demiryolunun yer altına alınması ve Yeni Gar binası inşaatı
« önceki   123 ... 104105106   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 105
Erkut Behlül
10 ay önce - Sal 20 Ksm 2018, 19:59

Doğru söze ne hacet Yasin bey. Birde bunları yapanlara söz söylemeyerek, görmezden gelerek. Bu kırık camların ve kırık koltukların resmini çekip devlete paramız çöpe attılar, ölü yatırım, ucube diyip yüklenen, millete servis eden sözde gazetecilere ne demek lazım?

aLp_Er_TuNGa
10 ay önce - Prş 22 Ksm 2018, 00:46

Erkut Bey helal olsun, bu alakasiz konuda bile ne yapip edip belediye ve tarafsiz yerel basina taş atabilmişsin. Belediye hizmetlerine her mesajinda camur atmanin sebebi hizmetlerin kotu olmasi degil belediyenin akp belediyesi olmamasi. Keza sakarya ve istikbal gazeteleri de yeri geldiğinde senin hoşuna gitmeyecek haberler yapabiliyor, hükümeti eleştirebiliyor. Mesela kastettigin gazeteciler iki eylül'den değil ama değil mi? Neden? Çünkü onlar da her hükümet yatirimina methiyeler düzerken belediyelerin yaptigi istisnasız her seye tü kaka diyor. Sen istiyorsun ki hükümet ne yaparsa yapsin eleştirmeyelim, hepsini beğenelim; belediyenin tüm hizmetlerini de lüzumsuz ve kotu görelim.

Erkut Behlül
10 ay önce - Prş 22 Ksm 2018, 10:09

Sizin bakış açınız saygı duyarım lakin gerçeği yansıtmıyor. Benim derdim şehrime yatırım gelmesi ve gelişmesi. Saydıklarınızı aslında siz CHP ve yandaşları için yapıyorsunuz. Hükümetin her yaptığına tü kaka diyorsunuz. Kendi yaptıklarınızı veya düşüncelerinizi karşı taraftan bilmeniz manidar.

aLp_Er_TuNGa
10 ay önce - Prş 22 Ksm 2018, 10:35

Tipik bir akp'lisiniz. Dün yazmaya üşendim, simdi siz beni chp'li diye yaftalarsiniz yazacaktim, vereceginiz cevaplari onceden biliyorum artik. Yillardir ezberledik. Ömrümde genel secimlerde chp'ye oy vermedim
Bir akp'liye göre "reyiz" ne derse doğrudur, ne yaparsa en iyisini yapmistir. Hata bile yapsa kandirilmistir. Onun sevmedigi insan vatan hainidir. Degil mi Erkut Bey?
Bir de sizin solcu versiyonlariniz var. Temelde mantiginiz ayni calisiyor. Bu bahsettigim insanlar, Yilmaz Hoca akp'ye gecse yaptigi hic bir isi begenmezler.

Erkut Behlül
10 ay önce - Prş 22 Ksm 2018, 10:45

Cevap vermeye gerek yok o vakit. Kendiniz soruyorsunuz, kendiniz cevap veriyorsunuz. Beni benden iyi biliyorsunuz.
Şunu merak ettim, ömründe CHP ye oy vermemiş biri olarak mevcut CHP li belediye başkanları sizi ne ilgilendiriyor? Ha onlara oy verdiyseniz ozaman chpyi desteklemiş oluyorsunuz.

aLp_Er_TuNGa
10 ay önce - Prş 22 Ksm 2018, 11:23

Bilemeyecek ne var hepiniz ayni seyleri yapiyorsunuz. Ezberledik. Akp'li bir sey derse %100 dogru, bir sey yaparsa mukemmel, Akp'li degilse sok yerin dibine. Benim elestirdigim sizin bir seyi begenip begenmeme algoritmaniz yani.
Chp'li belediye baskanini destekleyen chp'yi mi desteklemis olacak? nasil bir mantiktir bu

Erkut Behlül
10 ay önce - Prş 22 Ksm 2018, 13:10

Aday CHPnin adayı olduğundan olabilirmi? Sonuçlar açıklanınca Hoca kazandı demiyorlar CHP kazanmış oluyor. Bu nasıl bir kafa ne içiyorsanız aynısından isterim. Artı mesajlarımda herzaman ilk dönemlerde yapılanları beğendiğimi belirtmişimdir. Yani bunun partizanlıkla alakası yok. Ama ilginç olan şu ki ömründe CHP ye oy vermemiş olan siz CHP nin avukatlığına soyunmuşuz.

aLp_Er_TuNGa
10 ay önce - Prş 22 Ksm 2018, 14:08

Yahu hangi lafimda chp'yi savundum?
Yilmaz Hoca'nin icraatlerini begeniyorum diye Chp'li mi oluyorum simdi ben

Erkut Behlül
10 ay önce - Prş 22 Ksm 2018, 14:49

Chp'li belediye baskanini destekleyen chp'yi mi desteklemis olacak? demek başka icraatlarını beğenmek başka.

Misafir c6a

10 ay önce - Prş 22 Ksm 2018, 15:03

Sayın : aLp_Er_TuNGa bey

Eğerki tramvaya Anneniz - Eşiniz yada Kızınızla gönül rahatlığıyla binebiliyorsanız dediklerinizde haklısınız.
ama önce şunu sormalıydım :tramvay kullanıyormusunuz önce bunu sormalıydım. bir de hangi mahallede oturduğunuz . bunlar belediyeden olan memnuniyeti etkiler

sayfa 105
« önceki   123 ... 104105106   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM