Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Halil
13 yıl önce - Sal 05 Ağu 2003, 14:26

Alıntı:
İETT yeşil mercedes otobüslerden aldı. Doğal gaz ile çalışanlardan. Onlar şahane, diyecek bir şey yok. Ancak sayıları oldukça yetersiz. Yavaş yavaş İETT otobüs filosunu yeniliyor, lakin hâlâ otobüslerin çoğu seksenlerden kalma. İETT garajına gidersen bunu görürsün. Ya da Eminönü, Kadıköy, Aksaray bölgelerindeki duraklara bakarsan, o yeni alınan otobüslerin azınlıkta olduğunu anlarsan.

bak bak bak,, adamlar neyden sikayet ediyor. Olum biz Antalyada hala kirmizi 302 lere biniyoruz belediye otobusu diye.. yazin hele olduruyor adami. Gerci simdi klimali midibuslerden almaya basladi belediye. Ama bu 302ler hala ortalikta. Trafigi ve havayi mahvetmeleride ayri bir konu. Antalyanin imajina hic deginmiyorum bile

Yasin
13 yıl önce - Sal 05 Ağu 2003, 14:35

Halil demiş ki:
bak bak bak,, adamlar neyden sikayet ediyor. Olum biz Antalyada hala kirmizi 302 lere biniyoruz belediye otobusu diye.. yazin hele olduruyor adami. Gerci simdi klimali midibuslerden almaya basladi belediye. Ama bu 302ler hala ortalikta. Trafigi ve havayi mahvetmeleride ayri bir konu. Antalyanin imajina hic deginmiyorum bile

Günaydın Halil !

Ya O otobüsler eski, eski olmasını geç, her bir tarafı açık. Kışın bir soğuk oluyor bir soğuk oluyor. Bir taraflarımız donuyor !

Hem Antalya merkez küçük. İstanbul koskocaman. İki saat boyunc o otobüsler nasıl çekilir.

Biz dertlenmeyelim de kimler dertlensin?

Halil
13 yıl önce - Sal 05 Ağu 2003, 14:40

messiah_haktan

13 yıl önce - Sal 05 Ağu 2003, 15:49

Halil
13 yıl önce - Sal 05 Ağu 2003, 18:07

Kemal
13 yıl önce - Çrş 06 Ağu 2003, 16:53

rüzgar
10 yıl önce - Pts 23 Oca 2006, 15:34

Fahriye
10 yıl önce - Pts 23 Oca 2006, 15:57

Metin Arslan

10 yıl önce - Pts 23 Oca 2006, 16:16

Alıntı:
Yuzlerce dev otel var Antalyada, hic birinin bize bir kurus faydasi yok. Hepsi vergisini Istanbula,Kocaeliye,Bursaya, oraya buraya veriyor.

Halil bu nasıl oluyor. Vallahi aklım almadı bu işe. Bu oteller Antalya belediyelerinin hizmetlerinden faydalanmıyor mu? Ben Istanbul'da bir işletme kursam, belediye vergisini Antalya'ya ödeyebilirmiyim?

rüzgar
10 yıl önce - Pts 23 Oca 2006, 16:24

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET