Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Hector Troas
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 11:27

SİL

En son Hector Troas tarafından Prş 06 Ağu 2020, 12:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Sinan Bilgin
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 11:30

Anlamsiz filan degil. Yakin zamanda forumda yazmaya son veren mehmet kasim iyonya ile ayni kisisin

Meselemiz bu

Hector Troas
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 11:46

SİL

En son Hector Troas tarafından Prş 06 Ağu 2020, 12:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Sinan Bilgin
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 11:52

Yoo sorun yok, fakat forumu birakan , terk eden, wtilan veya kendisi ara veren kisilerin onceki kimlikleri ya da uyeliklerini burada afise etmeden yazmaya yeniden baslamalari her zaman sorun olmustur

Iyonya isen iyonyasindir, kasimsa kasim, mehmetse mehmet, burada ayni kisinin farkli nickleri ile ugrasmayalim, dedigim bu , gizler , afise etmez bir hal icine girince ona odaklandim

Mevzu cozuldu simdi

Hector Troas
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 12:02

Niye sorun olsun? Sen sorun ediyorsun bence. Mesai saati içinde yazmanın riskini anlatıyoruz neden anlamak istemiyorsun????? Çalışan insanlarız, kimse şirketle sorun yaşamak istemez. Gayet insani bir durumu neden kabullenmiyorsun? Ne bu kabalık !!!

CinCanCem
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 13:25

Hector inşallah Mehmet Kasım'dır , onun fikirleri ve vizyonu raylı sistemlerin gerçeğinin çok ötesinde. Ha o değilse de fena mı bir tane daha vizyoner katılımcı gelmiş olur.

Sinan Bilgin
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 13:28

O yahu. Ben de o yuzden desifre etmek icin kac saattir ugrasiyorum. Adama kotusun vs demedik ki, ama insanlar kimin kim oldugunu bilmezse olur mu allah askina

Hector Troas
2 yıl önce - Prş 06 Ağu 2020, 13:35
TEPEDEN SAHİLE FÜNİKÜLER+VAPURLA KARŞIYA GEÇİŞ KONSEPTİ !

İBB, tepelerden sahillere inen füniküler ve vapurla karşıya geçmek için 5 tane proje yaptırıyor. Haberleri medyada okumuşsunuzdur. Bu haberler üzerine ben de ZİNCİRLİKUYU-BEŞİKTAŞ veya ZİNCİRLİKUYU-KURUÇEŞME ETÜDÜNÜ önerdim.

Metrobüsün tıklım tıklım olduğunu gören yolcu, fünikülerle Kuruçeşme'ye inse (yeni iskele kurulsa) ve vapurla Çengelköy'e geçse güzel olmaz mı? Çengelköy-Altunizade füniküleri de etüd ediliyor.

sayfa 13
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> ULAŞIM