Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 212
Pendikli Eray
1 ay önce - Cum 06 Eyl 2019, 22:14

Bir soru soracağım Mobiett ile ilgili konu ile alakasız olabilir kusura bakmayın hazır bu başlıkta bir kac kişi aktif iken sorayım dedim çünkü bu durum aşırı sinirimi bozuyor.İstediğim hatları ve Durakları favorilere ekleyemiyorum.Ekledikten hemen sonra kaldırıyor.Sizde boyle sorun yasadınızmı?

Güncellemeden sonra böyle oldu.

halili1984

1 ay önce - Cmt 07 Eyl 2019, 01:01
Şüheda durağı

2 durak arasında boyle bir yer yok.onu demek istedim.

Samet_2335
3 hafta önce - Çrş 18 Eyl 2019, 15:40

Alıntı:
Bir soru soracağım Mobiett ile ilgili konu ile alakasız olabilir kusura bakmayın hazır bu başlıkta bir kac kişi aktif iken sorayım dedim çünkü bu durum aşırı sinirimi bozuyor.İstediğim hatları ve Durakları favorilere ekleyemiyorum.Ekledikten hemen sonra kaldırıyor.Sizde boyle sorun yasadınızmı?

Güncellemeden sonra böyle oldu.

@Pendikli Eray,

Uygulamaya gelen güncellemeden kaynaklı bir hatayı almışsınız. Zamanında benim de başıma geldi. Sonradan ek bir güncelleme getirdiler ve bu hata çözüldü. Hala aynı hatayı alıyorsanız uygulamayı silip yeniden kurmayı deneyin.

furkan36
2 hafta önce - Cum 27 Eyl 2019, 18:14

500T'de çok ilginç şeyler oluyor.

Samet_2335
2 hafta önce - Cum 27 Eyl 2019, 20:08

@furkan36,

Ne gibi bir ilginçlik var acaba? Binen yolcu sayısını diyorsanız, onu dikkatte almayın. Yolcu sayısını gösteren sistem deneme aşamasında. Sefer bitiminde yolcu sayıları bazen sıfırlanmıyor, sonraki seferle beraber üzerine ekleniyor.

sayfa 212
ANA SAYFA -> ULAŞIM