Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Zafer Alanı
« önceki   123 ... 293031   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
sayfa 2
ozgurkose.mn
14 yıl önce - Cmt 07 Oca 2006, 05:37

Ben anlamdim simdi, zafer trafige mi kapatiliyor? Nasil bagliyorlar zaferle gedavet parkini?
Bu arada mevlanaya caddesinin yaylara ayrilmasi projesi 4 yildir var, o bence olmicak.   Eminin 4 yildan daha oncesinde de dusunulmustur. Bu arada fotolar harika, daldim, oralara gittim. Baska dusunuyorum da nerelerin fotosu konmali diye... Sey olabilir, defterdarligin karsisinda Turkcell falan var ya, ordan afra tarafinin manzarasi guzel gorunuyordu. Orayi da ekleyebilrisin.

Bence de Konya kendi sayfasina sahip olmali!  

Yildirim
14 yıl önce - Cmt 07 Oca 2006, 07:02

daha önce eklenmis oldugundan emin degilim ve sayet yoksa, tren garindanda (stadyum tarafinadaki) birkac resim eklenebilir diye düsnüyorum bir konyali olarak...

42hakan42

14 yıl önce - Cmt 07 Oca 2006, 12:21

Zaferden Gedavet Parkına kadar olan işlek bir cadde vardı. İşte orası araç trafiğine kapatıldı ve yayalar için yeniden yapılıyor. Yani orası artık yayaların
Stad ve Tren Garı arasınıda yakın bir zamanda görüntülemeye çalışacağım. Bu sısralar Konya da sis çok var,foto konusunda çok sıkıntı yaratıyor.

ozgurkose.mn
14 yıl önce - Cmt 07 Oca 2006, 20:31

E orasi konyanin en islek caddesi? Nerden gidecek artik arabalar, otobusler?

42hakan42

14 yıl önce - Pzr 08 Oca 2006, 01:01

Evet haklısın,orası gerçekten çok işlek bir caddeydi. Ama yine çok işlek olacak,özellikle yayalar için tabi . Yeni güzergah,zafere girmeden sağa dönülen yol var,yani fuarın yanıdan devam eden,işte o tarafa verdiler gidiş yolunu.O yoldan girip Mareşal Mustafa Kemal İ.Ö. okulunu önünden devam ediyor.Işıklardan sağa dönüp Kent sineması tarafından aynen devam ediyor. Dönüş yolu yine aynen,değişiklik yok.

sayfa 2
« önceki   123 ... 293031   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA