Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Zafer Alanı
« önceki   1234 ... 293031   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
sayfa 3
ozgurkose.mn
14 yıl önce - Pzr 08 Oca 2006, 02:14

Hayirlisi olsun ne diyelim... Otobuslerin fuarin ordan gecmesi hicbir zaman hosuma gitmemistir, cok ters geliyordu bana ordan kalktiklarinda ama napalim. Eminim zafer yeni hali ile eskisinden guzel olur. Ben ordayken zaferle anit birlesirilecek diye soylentiler vardi, bu onun ilk adimi mi acaba? Bi de nereye kadar park oluyor simdi? telsim vardi kosede sagda, rodinin yaninda, oraya kadar mi? daha mi once bitiyor?

42hakan42

14 yıl önce - Pzr 08 Oca 2006, 02:19

Fuarın yanından geçen yolu genişlettiler ve oldukça güzel oldu. Sadece orada değil,birkaç yerde yeni güzergahlar yapıldı.
Zafer yürüyüş alanı olarak,şimdiki zaferden başlıyor ve Gedavet parkıda dahil olmak üzere ışıklara kadar devam ediyor. Yani köşedeki telsim tam ortada kaldı

ozgurkose.mn
14 yıl önce - Pzr 08 Oca 2006, 02:27

Maresal I.O. okulu onundeki caddede calismalr vardi gecen sene. Yeni yeni guzel binalar yapiliyordu. Bitti mi onlar? Resimlerini yollarsan cok sevinirim. Bi de hemen fuarin arka kapisinin orda bi is merkezi yapiliyordu. Istikbalin karsisinda. O ne alemde?

42hakan42

14 yıl önce - Pzr 08 Oca 2006, 02:45

o inşaatlar bitti sayılır,gerçekten güzel oldu. Hatta birkaç tanesi hizmete girdi. onların resimlerini yakında eklerim. Trafik bu tarafa kaydırıldığı için daha işlek bi yer haline geldi orası.

nebi

14 yıl önce - Pzr 08 Oca 2006, 03:04

hakkaten dogru yeni guzergahin yaninda bir insaat vardi simdi hatirladim artik bitmistir oralar.
mevlana caddesi bence bir hayaldan ibaret bir dusunsenize ordan gelen trafik nereye aktarilabilir?bence imkansiz yoksa bir yerleri yikip kiracaklar ama sanmiyorum.

bence daha guzel bir yer var yapilacak valiligin sol tarafinda alaattinden gelen bir sokak var zaten arabadan çok yaya var orayi yapsalar daha iyi olur veya kaldirimi genisletseler....

sayfa 3
« önceki   1234 ... 293031   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA