Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Forum Ankara Outlet [AVM]
123 ... 424344   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Ziya Akkoca
12 yıl önce - Sal 03 Oca 2006, 14:31
Forum Ankara Outlet [AVM]

Haberler ve Sohbet'te söylemiştim, artık Ankara'yı da ilgilendiren bir haber olduğu için buraya taşımayı uygun gördüm.
Alıntı:
Başkent’in En Büyük Alışveriş Merkezi Keçiören’e Yapılıyor  

Hollanda firması MDC ortaklığıyla kurulan MDC Turkmall tarafından yaptırılan Forum Etlik Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin 2007 yılında tamamlanması öngörülüyor. Temel atma töreninde konuşan MDC Turkmall Yönetim Kurulu Başkanı Hans Otto Nagel, yedi yıldır bugünü beklediğini belirterek, büyük bir heyecan duyduğunu ifade etti. Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen de zorunlu rota değişikliği ile üzerinden geçilen bölgelerin artık yabancı sermaye için ‘doğru rota’ haline geldiğini belirterek, “Gelecek dönemde daha da güzel örneklerini göreceğiz.

Ankara Etlik'te Metro Grosmarket'in yanındaki belediye tamirat atölyesi boşaltıldı, temel kazılıyor. Metro'ya uğradığımda bakmıştım, yaklaşık 100-110 kamyonla harfiyat yapıyorlar. 2007'de "Forum Etlik Alışveriş Merkezi" hizmete açılacak. Arazi hemen hemen Akköprü Migros arazisi kadar var. Ankara'da ehliyet sınavına girenler araziyi hatırlayacaklardır. Tam önünden geçiyorsunuz çünkü.

Arazi burası; çevresi 1.65 km.

(+)

Erdal
12 yıl önce - Sal 03 Oca 2006, 16:30

Merhaba,

Ziya Bey Etlik Forum benim bildiğim kadarı ile Ovacık Köyü yakınında Yeni yapılan Yozgat Bulvarının sonuna yapılıyor. Sizin bahsettiğiniz alanın yaklasık 5 km daha kuzeyinde.Yaklaşık 1 ay kadar önce yakınından gecerken fotoğrafını çelmiştim. Resimler  arabadan ve yağmurlu bir havada çekildiği için yayınlamadım.Şimdi upload ediyorum.

Sizin bahsettiğiz alanda bir faaliyeti bende gördüm ama bir tabela yoktu.Ne yapıldığı konusunda net bir fikrim yok ama hafriyatın büyüklüğü yeni bir market havası veriyor..

(+)

(+)

(+)

safakis
12 yıl önce - Prş 05 Oca 2006, 02:02

Bu merkezde duyduğuma göre IKEA da açılacakmış... Şehrin batısı (Eskişehir Yolu) yerine burası, ilginç bir seçim...

Ahmet Gürkan
12 yıl önce - Pzr 08 Oca 2006, 09:08

fotoğraflardaki yeri tanıyamadım, benim bildiğim etlik dağ başı değil, basbayağı bir semt ama fotoğrafta bir dağbaşı görüyorum, neresi burası?

oznklndr
12 yıl önce - Pts 09 Oca 2006, 10:08

hayır arkadaşlar forum etlik metro grossmarketin yanına yapılıyor.ben orda oturuyorum hatta bakanlar gelip temel töreni yapmışlardı.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 424344   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA