Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
para babası
11 ay önce - Cum 15 Ksm 2019, 18:26

Sorgusuz kırdı bizi yangınını alıp hasretinde büyüyenler..o sıradan ve o tarifsiz kasırgadan arta kalıp matemiyle çürüyenler..nasıl sözde kalır imkansızı başarırken talihsiz gün dönümü vurgunlarında..hüzün çöktüğüyle kaldı ayrılıkta telaşı,,setbaşına vedalaşıp dizelere tutsak öngörüsüz kurgularında

para babası
11 ay önce - Cum 15 Ksm 2019, 21:36

Nedir penceremde katıksız ve ışıksız göğe çizdiğim yağmur taneleri..suspus bedenine viran düşmüş isimsiz kentin haneleri..anlamını bilmek gerek,,sesindeyse solumak ve yüreğini okumak setbaşına bilge olmak demek

para babası
11 ay önce - Cum 15 Ksm 2019, 21:55

Uykuların gölgesinde devinirken şafak,,bilirdi yıldızlardan bir sancıyla aydınlık tan doğacak..ezelinde sevda seli,,üzerinde sabah yeli tanıştığı cümlelerden,,setbaşının aydın yüzü katıştığı gün bezerken

para babası
11 ay önce - Cmt 16 Ksm 2019, 14:14

Güneşin tenimde yaktığı ateş ve keşmekeş yangınlarda savrulan külleri değiliz biz..acının parelendiği çocuk masallarında korkak cümleler boy verdikçe sessiz,,alfabenin harfleri gibi tamamlanıp herbiri yinede solgun ki yinede renksiz..setbaşına veda çökerken umarsız sıradanlıklarla kifayetsiz

para babası
11 ay önce - Pts 18 Ksm 2019, 17:32

Sızısı yüreğimde apansız gelen günlerimle sevinçlere yazdığım..bilincim mahşer yeri cümlelerden alıkoyan sandığım..ufuklarda yeni hedef ve telef olmuş darmadağın irkilişim..setbaşına gonca gül,,meğer ne çok severmişim

para babası
11 ay önce - Sal 19 Ksm 2019, 17:31

Yüzümde billur damla ayrılık göz yaşları..serden geçilen kedere dönük şehrin asılsız telaşları..dağları kucaklar bu yollar tenha bakışlarımda..setbaşına kavuşmak misali gönül yakarışlarımda

para babası
11 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 08:36

Gün gelirde mısra dizer uğuldayan resminden gençliğimin şavkıyla..ne amansız girdaplar ne yanılgıya tutsak seherlerin raksıyla..bazen sır verir daralan sokaklar göğsümüzden koparıp,,bazen yaprak döker setbaşı hazanlarda sararıp

para babası
11 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 12:25

Uyanışın sesi bozarken sessizliği,,bakmadı ardına,,sinesine çektiği mor sedefli hatırasına..bilirdi düşecek yürek sevdiklerinden ayrı..matem çöker üstümüze setbaşında bundan gayrı

para babası
11 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 17:32

Kaçırma gözlerini arta kalan ayrılıkdan yüreğim ta derinde..sana çocuk gülüşünü sunmak evrilirken tan yerinde..bilirim kaygılarla beslenir ömür kovalarken günlerimi..hesapsız giden zaman setbaşında biriken dünlerimdir

engincl

11 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 18:33

Akşam Misafiri

Kapıldım Gidiyorum
Bahtımın rüzgarına
Ey ufuklar diyorum
Yolculuk var yarına

Ayrılık görünmüşken
Yar tutmuyor elimden
Misafirim bugün ben
Bursa akşamlarına

Ömer Bedrettin Uşaklı "

En son engincl tarafından Çrş 20 Ksm 2019, 22:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 2
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet