Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Murat Erol 2
13 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 00:05
En Konforlu İETT Durağı

Bugün, şimdiye kadarki en konforlu İETT durağını gördüm. Sizce nasıl bir şeydir?

Not: En konforlu  durak  resmini şu an koymuyorum siteye. Sizler bir  yorum yapın bakalım. Daha sonra resmi koyacağım. Bu notumu da, sevgili Akın'ın ikazına istinaden yazdım.

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 00:48

İstanbul'da konforlu sayılabilecek İETT kapalı otobüs durakları; cam kaplama, oturma yerleri olan, saatli, yan panellerinde muhtelif hatların şema olarak gösterildiği, bazılarında da harita olarak yapıştırıldığı, üzerleri de camlı standart duraklardır. Bunların dışında ben herhangi özel bir durak bilmiyorum

Akın KURTOĞLU

Murat Erol 2
13 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 00:56

diğer arkadaşlara da cevap hakkı tanıyalım, ben resmi yarın koyayım.

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 17:14

İstanbul'da enteresan görünümlü bazı özel duraklar vardır. Bunlardan biri de "Eyüb"de, İplikçi Yokuşu'nun başındakidir. Yeşil renkte ve üzeri taçlı kaplanmış bir duraktır (Halen duruyor mu, bilemiyorum). Eyüb'ün dokusuna uydurulmak üzere tasarlandığını tahmin etmekteyim  

Akın KURTOĞLU

Murat Erol 2
13 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 22:08

pek dikkat  çekmedi başlık, ben gene de resmi koyayım

kutlay34
13 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 22:13

yorumsuz...     O üçlü koltuk yağmurda çürüyünce acaba yerine ne koyacaklar  

-ALPER-

13 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 22:27

Aslında tahmin etmiştim ilk mesajı okuyunca ama kafamdan koltuk dışında da pek çok aksesuar geçmişti. Bu durağın adı ve yeri hakkında da bilgi verebilirmisin biraz. Görünüş itibarıyla pek işlek ve önemli bir yerde değil sanırım.

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 22:36

Ehhehheee... "Altı Kaval Üstü Şişhane..." dedikleri olay, herhalde bu olsa gerek!..  

Akın KURTOĞLU

Murat Erol 2
13 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 22:52

Üsküdardan kalkan 15H'nin gittiği "Nişangah Caddesi" durağı...

msabri
13 yıl önce - Sal 03 Oca 2006, 03:07

koltugun uzerindeki minderleri calmislar galiba
hangi hayirsever vatandas getirip eskisini koymus buraya acaba?

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM