Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Sille Baraji
123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Mahmut
11 yıl önce - Cmt 31 Arl 2005, 15:18
Konya Sille Baraji

Arama yaptim ve sille barajinda cektigim fotograflari koyacak bir baslik bulamadigim icin yeni bir konu aciyorum.
Eger daha uygun bir konu var ise mod un oraya tasiyip bu konuyu silmesini rica ederim.
Fotograflar Augustos 2005 de cekildi.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

En son Mahmut tarafından Cmt 31 Arl 2005, 15:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mahmut
11 yıl önce - Cmt 31 Arl 2005, 15:26

(+)

(+)

(+)

(+)

42hakan42

11 yıl önce - Cmt 31 Arl 2005, 17:19

Sille Barajı gerçekten güzel bir yer. Halk tarafından oldukça rağbet gören bir yer. Konya'ya yakın bir yer olması nedeniyle (8 km) gezi ve piknik alanı olarak değerlendiriliyor. Hemen yanında tarihi Sille köyü bulunuyor.  Gidip görülebilecek yarlerden birisi diye düşünüyorum.

nebi

11 yıl önce - Cmt 07 Oca 2006, 01:06

gerçekten gidip gezilecek yerlerden biri haklisin ama yeterince deger verilmiyor bu guzelim yerlere o yuzden daha fazla insan çekemiyoruz buralara aslinda konya'da turizm açisindan çok buyuk bir potansiel var bence ama o gucun çok azini kullaniyoruz....

42hakan42

11 yıl önce - Cmt 07 Oca 2006, 01:31

Evet haklısın,gereken önem verilmiyor maalesef. Birçok tarihi ve doğal güzellikleri barındıran şehrimizde gerekli tanıtımlar en iyi şekilde yapılmalı ve layık olduğu yere gelmelidir. Gerçi Ülkemizin geneline bakarsak belli başlı yerler hariç birçok yer daha tanıtılmamış bir şekilde öylece duruyor. Zira Sille de bunlardan birisi.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA