Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Bolu - Abant Gölü
« önceki   1234 ... 103104105   sonraki »
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Bilal533416
8 yıl önce - Prş 02 Şub 2006, 13:31

Bu fotoğraf abant'tan kartalkaya'ya aladağ yolundan geçerken Gençlik spor il müdürlüğünün Aladağ kamp tesislerinin bahçesinde çekilmiştir. Bu başlık altındaki küçük bungalovların olduğu fotoğraf da sanırım burada çekilmiş. Tesisin yakınında birde gölet var.

(+)

Bu fotoğraf ise aynı yoldan kartalkayaya devam edip kayak merkezine yaklaştığımız sıralarda çekildi.

(+)

mustafa kahramanoğlu

8 yıl önce - Prş 09 Şub 2006, 13:33

Kış koşullarında otomobilden çekilmiş bir Abant yol detayı.

(+)

*selim*

8 yıl önce - Cum 10 Mar 2006, 23:23

Donmuş abant gölü...

Havası muhteşem, hatta dönerken diğer yerlerdeki havanın aslında ne kadar da kirli olduğunu tekrar fark ettim  

(+)

hasan yorulmaz
8 yıl önce - Pts 27 Mar 2006, 23:41

(+)

(+)

(+)

(+)

cinümit
8 yıl önce - Prş 30 Mar 2006, 01:21

(+)

(+)

[Paint Shop Pro ile oynadım. Önce shadow (gölge) yaptım (ki bu çok çok önemli), sonra fotoyu kanallara ayırıp mavi kanala ayrı shadow yaptım. Kanaları birleştirdim. Maviyi azalttım, yetmiyormuş gibi Hue ile biraz yeşile kaydırdım, sonra da ağaçlı bölgeyi seçip sırf oradaki maviyi azalttım. Hatırladığım kadarıyla yaptıklarım bunlar. Yanlış anlamayın, planlı yapmadım bunları. Deneyerek yaptım. 20 dakikadır bununla uğraşıyorum. Doğrusu bu değil, doğru olan her üyenin kendi fotoğrafıyla 10-20 dk uğraşması.  - alimemo - Cum 07 Nis 2006, 22:06 ]

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler