Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
Onur.
1 yıl önce - Cmt 22 Arl 2012, 18:28

Alıntı:
Metrobüs ile Uzunçayır'a vardıktan sonra Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsüne nasıl giderim?

Uzunçayır'da metrobüsten inmeyin. Söğütlüçeşmeye kadar gidin. Söğütlüçeşme'de Belediye'nin önünden tabelasında Ziverbey yazan herhangi bir otobüsle ulaşabilirsiniz. Belediye'den sonra 3.durak.

Tabela okumakla uğraşmayın sık geçen otobüsler: 19, 14, 17 numara ile başlayan otobüslerin hepsi gider.

ahmetsever
1 yıl önce - Cmt 22 Arl 2012, 21:19

Alıntı:
Tabela okumakla uğraşmayın sık geçen otobüsler: 19, 14, 17 numara ile başlayan otobüslerin hepsi gider.

O duraktan geçen bütün otobüsler Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü önünde durur.

Onur.
1 yıl önce - Cmt 22 Arl 2012, 21:27

Alıntı:
O duraktan geçen bütün otobüsler Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü önünde durur.

8A belediyenin önünden dönüp Fikirtepe'ye doğru gidiyor. Bir ara 8D de buradan mı geçiyordu ne öyle bir şey vardı o yüzden otobüslerin hepsi demek istemedim.

Şimdi ben hepsi derim, abimiz 8A'ya denk gelip biner...

Uğuray
site denetçisi
1 yıl önce - Cmt 22 Arl 2012, 22:15

Alıntı:
Şimdi ben hepsi derim, abimiz 8A'ya denk gelip biner...

Evet Onur yanlış yönlendirme beni.
aklımı çeliyorsun uzunçayırda inme diye.
Ben metrobüsten inip çok fazla yürümeden direk otobüse binmek istiyorum ona göre :p
Onur dedıgın gıbı geldım cok rahat geldım toplamda 1 saat surmedı bıle

Cem D18

1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2013, 13:53

metrobüsle tüyapa kadar gidicem, ordan da atirusa gitmem gerekiyor. tüyapın ordan atirusa giden, iett, öho, ioaş otobüsü var mıdır ? aylık pasom var da

Cem D18

1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2013, 13:59

acilllll yardım

Teoman Karakurt

1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2013, 14:20

Atirusun oradan büyükçekmece, çatalca ve silivri otobüsleri geçiyor. Atirusun karşısındaki durakta inip üstgeçitten karşıya geçeceksin.

Burç

1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2013, 14:40

Çatalca, Silivri, Kumburgaz otobüslerinde aylık paso geçmez.
Büyükçekmece İETT otobüsü bekleyeceksin.

Alıntı:
Atirusun karşısındaki durakta inip üstgeçitten karşıya geçeceksin.

Altgeçit de var, direkt Atirus'un içine giriyor.
Ancak Büyükçekmece otobüsleri Atirus'un tam karşısındaki durakta durmuyor sanırım. Bir sokak arkada son durakları var, 50 metre yürürsün artık.

Cem D18

1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2013, 15:32

otobüs kod numaraları var mıdır

avcılardan 400 lerde aylık paso geçer mi ?

Hüsamettin KBaca
1 yıl önce - Cmt 12 Oca 2013, 16:00

tüyap varmadan beylikduzu duraklarından birinde metrobusten inip 76c ile b.Cekmeceye varmak daha kolay olur. Tuyaptan gecen 400 serilerinde aylık akbil geçmiyor. Tüyaptan gecen iett hatları ise sabah aksam seyrek olarak çalısan 76tm veya ht48

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM