Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
hüseyin ogur
8 yıl önce - Pzr 03 Eyl 2006, 19:37
barış manço kültür merkezinde tiyatro

selam hakan bey barış manço kültür merkezinde nelr oluyor neler yapılacak tiyatro oyunları ne zaman yapılacak tiyatro için oyun seçmeleri yapılacak mı?bunları yazarsanız sevinirim çünkü tiyatroyu çok seven ilgilenen ve oynamak isteyen biriyim mesajıma cevap yazarsanız sevinirim.....

[Hüseyin Bey ben sadece buranın fotoğraflarını çektim. Etkinlik programı hakkında fikrim yok. İnternetten telefonunu bularak yetkili kişilere sorabilirsiniz. - Hakan Aydın - Pzr 03 Eyl 2006, 21:45 ]

Mehmet Ali Giray
8 yıl önce - Cmt 09 Arl 2006, 15:04
BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ VE ETKİNLİKLER

Barış Manço Kültür Merkezini bu gün gezdim. İlgilenen arkadaşlar için bazı bilgiler aktarmak istiyorum. Yer olarak Yıldırım İlçesinde Mimar Sinan Mahallesinde Polis Kolleji lojmanlarının üst tarafındadır.  Bursanın heryerinden Şevket Yılmaz Devlet Hastanesine giden Belediye otobüslerinin tamamı önünden ya da yanından geçerler Sitelere giden tüm otobüslerde en uzak olarak 200 metre yakınındaki duraklardan geçerler.

Kültür merkezi bugün oldukça yoğun bir gününü yaşıyor. Bir yandan sinema diğer yandan Korteks firmasının sponsorluğunu yaptığı bir çocuk oyunu var.

Cinemoda'nın işlettiği 2 sinema salonunda  bu hafta Sınav ve Garfield2 filmleri oynuyor. Gelecek film olarak Takva ve Testere filmleri gözüküyor. sinemanın rezervasyon telefonu (0.224) 366 08 36

Ayrıca 17/12/2006 tarihinde Ardanuçlular Derneğinin Türk Halk Müziği Konserine Sezgin Aksu'nun konseri saat:19.00 da.

22/12/2006 günü saat 20.30 da ise Serhat Özcan'ın tek kişilik gösterisi var.

alper can

8 yıl önce - Pzr 10 Arl 2006, 18:58
B.Manço kültür merkezi etkinlik programı

Merhaba herkese
Barış Manşo kültür Merkezi güzel oldu olmasına da kentten biraz uzak olduğu için orada ne etkinlikler oluyor haber almakta zorlanıyorum.İnternet ortamında bir etkinlik programı var mı ya da belediye bunu internet ortamından yayımlamayı düşünür mü acaba?
Etkinlik programı elinize geçerse ne olur buraya gönderin
Dt.Alper Can

Mehmet Ali Giray
8 yıl önce - Pts 11 Arl 2006, 18:05
Barış Manço Kültür Merkezi

Merhaba, Barış manço Kültür Merkezi yeni açıldığında aylık program çıkıyordu ancak yeni sezonda aylık program yayınlanmadı. Görevli memur yılbaşından sonra yayınlanacağını söyledi. Program olmasa da her hafta Cuma günü akşamları ilerye yönelik film ve aktiviteleri ulaştırmaya çalışacağım. Saygılarımla.

Deniz.Ylçnky
8 yıl önce - Prş 14 Arl 2006, 11:54

Her ne kadar bir çok etkinlik yapılsada hala boş olan bir çok bölüm var. Bence B.M.K.M. tam olarak etkinliğe başlamadı.Bir çok konser verildi. Ama bence belediye yapılacak yeni caddelerin ve Bursaray'ın tamamlanmasını bekliyor. Ulaşım sorunu bir nevi çözülsün o zaman belki. B.M.K.M'zi tam kapasite çalışmıyor olmalı.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> BURSA