Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Esenboğa Havalimanı İç-Dış Hatlar Terminali fotoğraflar
123 ... 565758   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Erdal
12 yıl önce - Cum 18 Şub 2005, 19:57
Ankara Esenboğa Havalimanı İç-Dış Hatlar Terminali fotoğraflar

iste beklenen Esenboğa Havalimanı; Bitince resimlerde ki gibi olacak. İnşaat hızlı bir sekilde ilerliyor. Resimler "nasıl olacak" sorusunun kesin çevapları.Bu resimlerin ayri bir başlığa ihtiyacı olduğunu düsündüm.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

tolgae1903
12 yıl önce - Pts 18 Nis 2005, 20:07

17 Nisan 2005'de havaalanına gittim..Ve o gün itibariye yeni havaalanı inşaatının fotoğraflarını çektim.8-9 tane vinç var ve inanılmaz büyük bir alanda inşaat devam ediyor.İnşaatlar tamamlanınca THY'nın birçok uçuşunu İstanbul yerine bu havaalanına alacağını,aktarmaları buradan yapacağını ve İst.'un da trafiğinin rahatlayacağını duydum.Başkent in nihayet kendisine yakışacak bir havaalanı olacak.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Sevtap
12 yıl önce - Çrş 17 Ağu 2005, 12:55

(+)

(+)

Erdem
11 yıl önce - Cmt 08 Nis 2006, 16:24

Bugün Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği olarak, hava alanını ziyaret ettik. (Buradan ayrıca özel mesaj ile bana yardımcı olup, yol gösteren ususam'a da teşekkür ederim)

Gerçekten çok etkileyici ve güzel bir yapı. Önümüzdeki günlerde inşaattan fotoğraflar da koyacağım. Şu ana kadar hava alanın içi hakkında her hangi bir model görememiştik (gerçi biz orada 3D video'sunu izleme imkanı bulduk.   ), o yüzden orada çektiğim bazı modelleri buraya koyuyorum.

Erdem
11 yıl önce - Sal 11 Nis 2006, 14:31

Bunlar da benim resimlerim..

(+)

(+)

Havalanına giriş yolları - 1. ve 2. katta olmak üzere iki ana giriş kapısı olacak.

(+)

(+)

(+)

1. Kat - Yolcu karşılanan bölüm.

(+)

(+)

VIP Girişi

(+)

Havaalanının ikinci katı - Yanılmıyorsam, restoranlar vs. burada olacaktı.

(+)

(+)

(+)

Burası uçağa geçiş köprülerine girmeden önce gelinen koridor..

(+)

(+)

Modellerde tavanı tamamen cam kaplı olan alanlar, "Vadi" denen bölge, bu bölge dış hatlar bölümünde genişliyor, burada ufak bir havuz ve bahçe olacak. Aynı zamanda yine dış hatların Duty Free bölümü de buraya komşu olacak.

(+)

(+)

(+)

(+)

Yeniden eskiye bir bakış.. (aslında önden görünen binalar, Simülasyon merkezi)

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 565758   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA