Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Panora Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
sayfa 2
Anıl

15 yıl önce - Prş 05 Oca 2006, 19:32

Makinenin lensinin büyüklüğü nedeni ile biraz daha geniş bir resim çekebildim:

(+)

Selahattin
15 yıl önce - Cmt 07 Oca 2006, 23:36

Anıl ile gezimizden taze taze benden fotoğraflar.Unutmuşum fotoğraf yüklemeyi.  

(+)

(+)

(+)

yasin boynuegri
15 yıl önce - Prş 13 Nis 2006, 18:02

Ankara' daki arkadaşlar eski milletvekili lojmanlarındaki TTM (Türkiye Ticaret Merkezi) şantiyesinden güncel fotolar çekebilirseniz bu önemli projede üç ayda nerden nereye gelindiğine dair bizi aydınlatabilirsiniz. Bir de başlık TTM' yle ilgili olarak değiştirilirse sanırım daha iyi olur. Konuyu bulmak baya bi zor oldu.

Anıl

15 yıl önce - Prş 13 Nis 2006, 19:02

Yasin basligi degistirdim.

Turkiye Ticaret Merkezin'de ne olacak? Burayada yazarmisin?

yasin boynuegri
15 yıl önce - Prş 13 Nis 2006, 19:42

Anıl ilgin için teşekkürler konuyu takip edebilme adına sanırım bu başlık daha yerinde oldu.

Ben de projedeki işyerlerine kredi sağlayan Akbank' ın sitesinden projeyle ilgili şu bilgilere ulaştım.

Alıntı:
TBMM Milletvekili Lojmanları, "Türkiye Ticaret Merkezi" adıyla Türkiye'nin en prestijli ticaret merkezine dönüşüyor.

Ankara Oran'da toplam 246 bin m2'lik alana kurulu milletvekili lojmanlarının orijinal mimarisi ve yeşil alanı korunarak yapılacak merkezde, 400 mağaza, 177 ofis, cafe, restoran, sinema salonları, kültür merkezi, bankalar, hipermarket ve 22.000 m2 fuar alanı bulunmaktadır.

Mağaza ve ofis haline dönüştürülen binaların dış yüzeyi cam ile kaplanmış ve iç mekanın işyeri haline getirilmesi için gerekli düzenlemeler orijinal projenin mimarı Behruz Çinici tarafından tasarlanmıştır.

235 m²'lik giriş katı mağazaya dönüştürülen 400 adet villanın Bakanlık tarafından belirlenen ortalama satış fiyatı ise 360-380 bin USD,

çok katlı 2 bloktaki 177 ofisin ortalama satış değeri ise 220 bin USD'dir. (70 bin dolardan başlayan fiyatlarla)

sayfa 2
« önceki   123 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA