Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Oktay Kasman

12 yıl önce - Pzr 29 Ekm 2006, 21:09

Bence reklam almış  Şehiriçi Toplu Taşıma Araçları güzel bir görüntü vermediği gibi,diğer şoförlerin dikkatini dağıtıyor.
Bu tabii benim şahsi görüşüm.

barış ç.
12 yıl önce - Pzr 29 Ekm 2006, 21:13

Alıntı:
Bence reklam almış  Şehiriçi Toplu Taşıma Araçları güzel bir görüntü vermediği gibi,diğer şoförlerin dikkatini dağıtıyor.

Bence Araçlara ayrı bir hava veriyor.Çok da yakışıyor.

Yanlış bir tek reklam harici diğerleri çok yakışıyor araçlara  Dün bir dolmuşun üzerinde görmüştüm Türkiye İş Bankası reklam almış, hiç yakışmamış dolmuş'a..

Murat Duru

12 yıl önce - Pzr 29 Ekm 2006, 21:35

Alıntı:
Bu tabii benim şahsi görüşüm.

Bir zamanlar şehirler arası yollarda sıkca rastlardık , her kamyonun her minibüsün ve otobüsün arkasında maniler vardı.
Şimdilerde de bazı maganda araçlarında var ama eskisi gibi yaygın değil. Yasaklandığı için olsa gerek.
Arkadaki yolcu yazıyı okuyabilmek için dikkatini yazıya verince olan oluyor ve bir an dikkatsizlik sonucu nice canlar yanıyordu.

Fakat bu reklam işi biraz farklı aracın tümünü kapladığı için sadece ürünün ne olduğunu anlatmaya çalışıyor. Böyle olması gerekiyor.
Eğer bir takım yazılar ve dikkat çekecek unsurlar içeriyorsa , bu olmaması gereken bir uygulama olarak değerlendiririm.

Murat

OzanŞ06
12 yıl önce - Sal 31 Ekm 2006, 17:58

Dikkatimi çeken bir şey oldu bu sene Ankara'da sadece Çift katlı otobüsler reklam logo'larını kullaniyordu.
Bu sene Halk otobüslerin%60-70 reklam logo'larını kullanmaya başladı.
 Bu konu hakında bir kaç sorum olacak sizlere.
•Reklam Logo'ları halk otobüsleri için yasakmıydı önceden ?
•Araba sahipleri bu reklam logo'larını gün boyu reklam yaptıkları için para aliyorlarmi ?

Bu konu hakında beni özel msg ile aydınlatırsanız sevinirim

Sevgilerimle

baykarizma661
12 yıl önce - Prş 02 Ksm 2006, 23:29

Eskişehirde taksi üstü ışıklı pano reklamlarından  çok var nerdeyse 90 -100 tane şehrimiz küçük bir avrupa ülkesi gibi oldu selamlar herkese murat

Eskişehirde henüz yeni başladı 1 ay kadar oluyor taksi üstü ışıklı pano reklamlarıyla ilgili fotoğraflar yolluyorum taksilerin üzerinde çok avrupai duruyor gece ışıl ışıl başka şehirlerde varmı bilmiyorum ama eskişehirde çok fotolarda mesajımda ilave yoladım Murat

En son baykarizma661 tarafından Prş 02 Ksm 2006, 23:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

korhann
12 yıl önce - Cmt 09 Arl 2006, 03:15
taksi,minibüs,okul servis araçları ve dolmuş reklamları

arkadaşlar bende gördüm ve fotoğrafını çektim aytaç reklamlarını hem minübüslerde hem dolmuşlarda yapmış bence gayet güzel olmuş arac sayısıda fazla herhalde her yerde karşıma çıkıyor yapan firmayı araştırdım ize reklam diyebir firma yapıyormuş internette adresleri var ilgilenenlere duyrulur burdan.....

Eray Falay
12 yıl önce - Cmt 09 Arl 2006, 03:29

Alıntı:
•Araba sahipleri bu reklam logo'larını gün boyu reklam yaptıkları için para aliyorlarmi ?

valla bazı firmalar reklam alan otobüsten para alıyor ki bu çok saçma mesela bazı okulların seris araçlarıda reklamını koyuyor servis araçlarına zorunlu olaraktan ve o şöförden reklam yaptığı için para alıyor.bazı ticari araçlarda da böyle bu tamamen anlaşaya bağlı karşılıklı anlaşma ne derse o olur.

:BARIŞ:

11 yıl önce - Prş 19 Nis 2007, 20:01

Üsküdar'da reklamlı bir  dolmuş

(+)

Seyhun
11 yıl önce - Çrş 25 Nis 2007, 20:30

Kocamustafapaşa'da Mc Donald's reklamlı bir dolmuş...

Seyhun
11 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 13:26

Geçenlerde bir reklamlı taksi gördüm ve çok şaşırdım...Demekki reklam alan taksiler varmış hala...  Aytaç sucuk reklamlı bir taksi....

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM