Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Kent Meydanı AVM ve Yeni Kent Merkezi
« önceki   123 ... 37383940   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
kilitli
sayfa 38
Efe Elaldı

7 yıl önce - Prş 05 Nis 2012, 23:56

kaldırım ve aydınlatma konusunda kent meydanı sınıfta kaldı senelerdir bir tek çalışmada yok sadece kırılan taşları değiştiriyolar adam gibi bir kaldırım bile döşemediler ben olsam daha fazla insan çekmek için çok daha estetik bi görüntüye kavuştururum yapan şirket maalesef eksiklikleri gidermek yerine bakmayı tercih ediyor şuan için

Mert Doğan
7 yıl önce - Cum 06 Nis 2012, 00:08

Alıntı:
ciddi bir mekan olmak istiyorlarsa daha da aydınlık olması gerekir diye düşünüyorum.

Katılıyorum. Bursa'da genel olarak bir karanlık şehir olma sorunu var. Ana caddelerin tümü halen soluk ve kendini bile zor aydınlatan sistemlerle aydınlatılıyor. Daha modern, albenisi yüksek ve sürekli canlı bir kent olabilme şartlarından biri de hiç değilse yaz mevsimlerinde daha parlak ve aydınlık caddeler ve meydanların olabilmesidir.

İnsanlar, özellikle yaz mevsiminde akşamüstü işlerinden çıkınca gezmeyi tercih edeceği yerlere gittiğinde loş ışıklar altında "hmm gece oldu, 1 saat sonra eve gidip yatacağım" diye düşünmek yerine gündüz vaktindeki gibi kendini enerjik hissetmeli. Kent Meydanı- Şehreküstü; Altıparmak - Cemal Nadir - Atatürk (Setbaşı dahil) Caddelerinin bulunduğu ana omurga hat üstünde (bence) soluk aydınlatma yüzünden gezmeye çıkanlar kendini daha çabuk yorgun hissedip erkenden evlerine dönüyor.

skucukata
7 yıl önce - Cum 06 Nis 2012, 00:20

Ben çok fazla aydınlık olması gerektiğini düşünmüyorum. Şimdiki loşluğu hoşuma gidiyor. Belediyenin kimsenin uykusunu açma zorunluluğu yok

serkan salman

7 yıl önce - Cum 06 Nis 2012, 23:58

Anatolium'dan sonra Kent Meydanı'nın bir esprisi kalmadı benim gözümde. AS Merkez gibi oraya da eskisi gibi sık gitmiyorum.

Mert Bilman

7 yıl önce - Pts 28 May 2012, 18:17

Kırılan yerlerin yerine kaldırım taşları koyuyorlar, çok kötü bir görüntü oluşturuyor bu da. Ortada ki çeşme desen pislik götürüyor.

Güven Hoca

7 yıl önce - Pts 04 Hzr 2012, 00:38

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

tolga yılmaz
7 yıl önce - Sal 05 Hzr 2012, 02:45

kent meydanıyla belediye arasında yıkımlar başladı herhalde, o bölge sadece kötü bir görüntü değil pislik yuvasıydı kaçak sigara uyuşturucu satan pkklılar mesken tutmuştu

sates16

7 yıl önce - Sal 05 Hzr 2012, 11:28

Alıntı:
kent meydanıyla belediye arasında yıkımlar başladı herhalde, o bölge sadece kötü bir görüntü değil pislik yuvasıydı kaçak sigara uyuşturucu satan pkklılar mesken tutmuştu

Haklısın bundan üç dört sene önce baliciler önümü kesmişti, sigara falan istemişlerdi. Bursanın göbeğinde bunların yaşanması çok trajikti...

mahmutmacit

7 yıl önce - Sal 05 Hzr 2012, 13:22

s.garajın artık adam edılmesı şart ya. üç ana yolun kesişim noktası. samsundan gelen mısafırlerım "burası hala boylemı" dıyo. hıc bursaya yakısmıyo

Oktay+

7 yıl önce - Sal 05 Hzr 2012, 19:50

Alıntı:

Sanırım küçük bir kısmını yıkıyorlar. Osmangazi Belediyesi için yeni ek bina yapacaklarmış.Tamamen kalmıyor kısacası.
O mezbelelik orada durmaya devam edecek gibi.

sayfa 38
« önceki   123 ... 37383940   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet