Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Taksileri - Fotoğraflar
« önceki   123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
serdar.yildirim
11 yıl önce - Pzr 08 Ekm 2006, 13:15

Benim anlamadigim birsey var Türkiye'de ve özellikle istanbul'da Taksi Plakalari Yüzbin veya 150 Bin euroya alinip satilirken nicin kullandiklari Arabalarda 5-15 euroyu gecmeyen ( buna Albea ve Palio ve Hyundai de dahil) en dandik Araclar kullaniliyor ? Taksiciler bunun pahali yedek Parcalarla alakali oldugunu söylüyorlar ve birsey kazanamadiklarindan yakiniyorlar , yani fakir Edebiyati yapiyorlar. peki Tofas'la veya Albea ile az Para kazanan taksicilerin Plakalari nasil oluyorda ozaman bukadar astronomik Rakamlarla el degistirebiliyor? bu nebicim hesap anlamis degilim. Keske Taksilerimiz Plakafiytlarina orantili Modern ve ici genis ,ferah Otomobillerden meydana gelse. Izmir'de son gidisimde heryere taksiyle gittim ve her seferinde Taksilerin yeni olmalarina dikkat ettim , nicin tangir tingir dökülen Tofaslara bineyimki ? Yeniside ayni Para nasilosla, en azindan adam gibi rahat gidecegim yere varirim.
Nürnberg'den selamlar

ali_bozoglu

11 yıl önce - Pzr 08 Ekm 2006, 20:28

Bir sevgili dostum Hollanda'ya gitti geldiği zaman anlat bakalım dedik Hollanda nasıl bir yer vallahi dedi beni etkileyen en önemli özelliği taksilerinin hepsinin mercedes oluşu dedi sordum şöföre niçin mercedes pahalı bir araba şöförün verdiği araç benim ve bu araça binen insanların hayatı ucuz mu ? evet pahalı araba ucuz arabsalarını amortisorlesi 2 yılda bir patlar değiştirilir benim arabamın amortisörü ise 6 yılda sonra değiştirilir benim verdiğim para ile ucuz araba sahibinin toplam 6 yılda verdiği amortisor parası aynı bunu diğer parcalarla da mukayase edebiliriz. acaba hangi araba ucuz diye sordu şöför bir cevap veremedim dedi ya sizler bunun cevabını verebilecekmisiniz çok merak ediyorum

yazı gürkan

11 yıl önce - Sal 24 Ekm 2006, 00:08

cok güzel olmuş yaaa volvo s50 station

yazı gürkan

11 yıl önce - Sal 24 Ekm 2006, 11:11

yakında çin malı taksiler cıkıyormuş piyasaya.allah sonumuzu hayır etsin

Akın Kurtoğlu

11 yıl önce - Sal 24 Ekm 2006, 12:23

Katlı ÖHO'lardan sonra, taksi piyasasına da mı giriyor Çinliler?

Akın KURTOĞLU

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL