Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
wowTURKEY Müzesi - [SİTE]
« önceki   123 ... 149150151   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 150
Cemil T1
3 ay önce - Prş 31 Mar 2022, 23:33

Haldun ve Tacettin amca bugün baya aktif ve faaller

Okan Kaya 94

2 ay önce - Sal 05 Nis 2022, 20:38

Lobimiz yine eksi puanlarla kaplı. Ortadaki 6 adet ise Üstün Kısa adlı üyemizin aldıkları.

Saygılarımla

Enes_04
2 ay önce - Cmt 09 Nis 2022, 13:01

Bu sabah siteye girdiğim halde sitede kimse yok gözüküyordu.

salihhr
2 ay önce - Çrş 13 Nis 2022, 00:08

Ferhat1010 sitede İstanbul rüzgarı estiriyor

mehmet güngör bağ

2 ay önce - Çrş 13 Nis 2022, 01:52

Alıntı:
Ferhat1010 sitede İstanbul rüzgarı estiriyor

Ortada bir rüzgar varsa bence ters yönden esiyor.

Paylaşılan fotoğraflarının kalitesi yerlerde,
fotoğraf çekerken bazı kriterler var!!!

Paylaşılan fotoğraflardan bir kaç tanesini buraya iliştiriyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Not:
Fotoğrafların sahibi genç kardeşimiz fotoğraflarına yaptığım eleştiriyi kötü yönde algılamısın ilerde daha iyi fotoğraflar çekecektir.

Bir büyüğü olarak ikaz etmek istedim.

Ferhat1010
2 ay önce - Çrş 13 Nis 2022, 11:19

Alıntı:
Fotoğrafların sahibi genç kardeşimiz fotoğraflarına yaptığım eleştiriyi kötü yönde algılamısın ilerde daha iyi fotoğraflar çekecektir.

Samsung Galaxy J7 Prime telefonunu kullanıyorum 13MP kamerası olduğu için en fazla bu kadar kaliteli fotoğraf çekebiliyor maalesef, eğer ilerde daha kaliteli bir telefon alırsam ya da fotoğraf makinesi alırsam inşallah o zaman çok daha kaliteli fotoğraf yükleyebilirim.

Ustura Faysal
2 ay önce - Çrş 13 Nis 2022, 11:30

Sorun telefon değil ki, bu kadar yoğun fotoğraf çekiyor ve yüklüyor isen en azından temel fotoğraf kavramlarını ve en azindan kadraj konusunu biraz ögrenmen lazım.

Mesela çektiğin fotoğraflardan birisi bu,

Fazla değil sadece 30 saniyede getirdiğim halinde bu,

Şimdi kendin karar ver, sen olsan sitede hangisini görmek istersin.?

Eskiden benim elemanlara sık sık şunu söylerdim, duvara asmaya layık görmediğiniz fotoğrafı getirip bana göstermeyin 😅

Senin yaptığın da maalesef bu duruma giriyor, az biraz özen göstermen lazım. Durum telefonum böyle çekiyor bahanesine sığınacak kadar basit değil yani.

Ahmet Arif Hoca

2 ay önce - Çrş 13 Nis 2022, 12:25

Alıntı:
Samsung Galaxy J7 Prime telefonunu kullanıyorum 13MP kamerası olduğu için en fazla bu kadar kaliteli fotoğraf çekebiliyor maalesef, eğer ilerde daha kaliteli bir telefon alırsam ya da fotoğraf makinesi alırsam inşallah o zaman çok daha kaliteli fotoğraf yükleyebilirim.

Fotoğraf çektiğin yerlerin sitede binlerce fotoğrafı var, o yüzden çok belli oluyor fotoğraflarının toylugu

2007 ile 2012 arasında en az on defa İstanbul a gelmiştim ama sitedeki fotoğrafları görünce hiç İstanbul fotosu yüklemedim

Ama hiç bir fotoğrafı olmayan Sandal kasabasından beşyüz civarında fotoğraf yükledim ve 90bin bakilma sayısına ulaştı çünkü görmedik bir yer olunca kalite birinci öncelik olmaz

İstanbul fotoğrafı siteye yüklemek cesaret isterdi eskiden

Ama az bilinen yerlerin fotoğraflarını yükle geliştikçe çeşitlendirme yaparsın

Sitede daha güzeli vardı ekşi puanı almazsın

Önce abilerin sana tavsiyelerini dinle ve temel fotoğraf çekme kurallarını öğren

Yaşın tam öğrenme çağı adaşım, geleceği size bırakacağız

Ümit Gürbüz

2 ay önce - Prş 14 Nis 2022, 12:38

3 adet İskenderun fotoğrafımı Anasayfaya layık gören sevgili site denetçimiz Aydın bey'e ve diğer denetçimize teşekkür ediyorum.

Husnu Kursun
2 ay önce - Prş 14 Nis 2022, 21:25

Ferhat kardesimiz yine istanbul turuna cikmis.

(+)

(+)

(+)

sayfa 150
« önceki   123 ... 149150151   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET