Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
emr_007
8 yıl önce - Pzr 10 Nis 2011, 20:09

antalya sevilmezmi ? yazı bir başka kışı bir başka dır benim memleketimin

Süha
8 yıl önce - Pzr 10 Nis 2011, 20:11

Antalya'ya 2 defa gittim ve her zaman olsa yine giderim. 77 => 07 bir bağ oluyor ister istemez.

Denizi, Sıcağı ve ilginç ortamlarından ötürü çok seviyorum. Benim için rahatlama bölgesi oluyor oralar. Keşke şu sıkıntılardan kurtulsam yine gitsem oralara.

mertoviçizmir

8 yıl önce - Pzr 10 Nis 2011, 23:28

tam bir avrupa kenti , antalya sevilmese bugün encok turist agırlayan dünyanın 3. sehri olurmuydu büyüksehirin antalya merkeze cazibe alanları kazandırmasıyla sehir bir londra , paris , prag gibi olabilir
cok seviyorum cok sıcak bir sehir insanlarıyla , tarihiyle , dogasıyla , deniziyle herseyi ile ..
I LOVE YOU ANTALYA

tamer13
8 yıl önce - Pzr 10 Nis 2011, 23:34

Falezlerden denize bakmak bile yeterli Antalya'yı sevmek için. O mide bulandırıcı Alanya yoluna rağmen yeniden gitmek için ölüyorum

Ali Cem 07
7 yıl önce - Prş 22 Arl 2011, 00:36

Kentteki hoşgörülü ve sıcakkanlı,rahat yaşam tarzı tabii ki başta geliyor ama bunu başka birkaç şehirde de bulabilmek mümkün ,peki nedir burasını farklı kılan? İşte o birkaç şehirde daha öyle kolayca bulamayacağınız ,bir kent için çok fazla olan güzelliği.En uygun kelime bu, "güzellik"; doğası,havası,suyu klişesi yakışmıyor Antalya'yı ifade ederken.
Bir kenti, insan eliyle çok ama çok güzeleştirebilirsiniz ama Antalya yapamazsınız

SERDARR1
7 yıl önce - Prş 22 Arl 2011, 00:40

bütün Memleket soguktan donarken ılıman bir kış akşamı sevilmesine için yetiyor, artıyor bile

Oğulhan
6 yıl önce - Pts 09 Tem 2012, 14:48

Antalya gerçekten doğası, sıcak insanları, temiz sanayi katılmamış havası, denizi, ılıman iklimi, Türkiye ortalamasının çok çok üzerinde sosyal hayatı ile benim en sevdiğim şehir. Aynı zamanda memleketim de. Dünyada 7 Avrupa ülkesi 81 ilin 40ını gezdim ama Antalya benim için bambaşka güzeldi. Çok seviyorum bu şehri. Konyaaltı Plajında yüzüp, öğleden sonra short ve parmak arası terlikle Avm gezmeyi akşam Lara'daki barlara gitmeyi veya arkadaşlarla Lara - Dedeman - Kaleiçi'nde bir şeyler içmeyi... Antalya mükemmel sosyal bir şehir. Ve yılda 11 milyon turisti ağırlaması ile gerçekten tam bir uluslararası bir kent. Şehircilik anlamında ise son 5 senede epey yol kat etmiş bir şehir. Umarım bu güzelliğini hiçbir zaman da kaybetmeyecek.

Antalya'yı çok seviyorum

çağdaş özer

6 yıl önce - Pzr 31 Mar 2013, 23:09

başka çarem yok...

berrakzeybek
6 yıl önce - Çrş 15 May 2013, 10:54
Antalya'yı neden seviyoruz?

ÇÜNKÜ AŞKLARI GÜZEL ?UNUTTURMUYOR EN AZINDAN VEFASIZDA OLSALAR.

Misafir 635

2 yıl önce - Pts 13 Mar 2017, 12:34

Antalya'nın havası kirli

http://www.milliyet.com.tr/Milliyet.aspx?aType=Ek ...p;EkPage=5

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET