Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
ali sakaroglu
10 yıl önce - Pzr 03 Ağu 2008, 21:58

ANTALYA çok güzel bir yer geçen yıl ordaydım yeşili mavisi çok güzel ama o ne sıcak öyle boğuluyordum sıcaktan zor geri geldim soğuğa care varda sıcağa yok.

berk okul 2
10 yıl önce - Pzr 03 Ağu 2008, 22:21

900.000 merkez nüfusu var ama metropol özelliği göstermiyor bunun için olabilir

hasanpozan
10 yıl önce - Pzr 03 Ağu 2008, 23:15

BEN ANTALYAYI ESKİDEN SEVİYORDUM

Ben Antalyanın komşusu Mersin'liyim

Mersine yapılan 40.000 yataklı 5 yıldızlı otelin inşaatını antalya turizm il müdürlüğü mahkemeye verdi ve inşaatı durdurdu, sebebi ise Mersine oteller yapılırsa antalyaya gelen turist sayısı düşermiş !!!!

Antalya Mersinin turizm yönünden gelişmesine karşı, ama antalyaya kırgında olsam buruk bi sevgi var hala

nimet1948
10 yıl önce - Pzr 03 Ağu 2008, 23:16

konyaaltısı için

berk okul 2
10 yıl önce - Pzr 03 Ağu 2008, 23:20

Alıntı:
BEN ANTALYAYI ESKİDEN SEVİYORDUM

Ben Antalyanın komşusu Mersin'liyim

Mersine yapılan 40.000 yataklı 5 yıldızlı otelin inşaatını antalya turizm il müdürlüğü mahkemeye verdi ve inşaatı durdurdu, sebebi ise Mersine oteller yapılırsa antalyaya gelen turist sayısı düşermiş !!!!

Antalya Mersinin turizm yönünden gelişmesine karşı, ama antalyaya kırgında olsam buruk bi sevgi var hala

bence bunu antalyadaki otel patronları yapmıştır antalyaya mal etme

zekiirek
10 yıl önce - Sal 12 Ağu 2008, 17:56
istenilen oluyor!

Merhaba arkadaşlar 2008 ve 2012 kadar antalyayı tanıyamayacaksınız artık tüm sistem tamam yatırımlar gelmeye başladı başbakanımız büyük bir gayretle desdekliyor sistemli yatırımları, ve antalyaya istediği teşvik yatırımlar verilmeye başladı,Yat limanı projesi 15000 bin kapasiteli,ve tüm alt yapı çalışmaları bunlar dağa başlangıç ve sahil şeridindeki tüm göze çarpan yıkıntı ve gareksiz yapılaşmalar.. hadi hayırlısı!!!

Mehmet Aslan
10 yıl önce - Sal 12 Ağu 2008, 18:02

Antalya'yı seviyoruz. Çünkü Antalya'yı tüm dünya seviyor. Peki Antalya hakettiği ilgiyi yatırımları alabiliyormu derseniz, maalesef hayır. Özellike Antalya'nın merkezine yılda 10 milyon Turist gelen ve ülkemize o kadar döviz ve katma değer kazandıran metropol olma yolunda hızla ilerleyen bu ilimize gereken ilgi gösterilmelidir.

cemil eser
10 yıl önce - Pzr 28 Eyl 2008, 03:06

Bir gün bu nefis havayı solumak ve masmavi denizi seyretmek bile yeterli bir gerekçedir. İncekum plajlarında güneşin altında ıslanmak ve kaleiçinde geçmişe yolculuk yapmak ise hayatın kalitesini tadmak için çok kesin kanıtlardır.

Çağlar Yıldırım

10 yıl önce - Cmt 11 Ekm 2008, 20:32

5 m migrosu olduğu için ve en büyük özelliği denizi çok güzel olduğu için

Musa07
10 yıl önce - Cmt 11 Ekm 2008, 20:47

Dağların,denizin,bahçelerin,renkler'in,oksijenin ve bulutların en güzel kompozisyonunu sunduğu için..

sayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET