Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Halil
13 yıl önce - Cum 16 Arl 2005, 14:03

işin temiz hava kısmı malesef kışın tersine dönüyor.
kalitesiz kömür nedeniyle özellikle bu kış boğulma noktasına geldik,, Bu sene birde bedava kömür dağtıtldı bazı yerlerde, ucuz etin yahnisi muhabbetine döndü.
rüzgarda olmazsa göz gözü görmüyor..
Üç-beş oy uğruna yapılacak iş mi bu
Acilen doğalgazın gelmesi lazım Antalya'ya..

mcagri
13 yıl önce - Pzr 25 Arl 2005, 10:52

Antalya'lı arkadaşların tepkilerine göğüs gereceğime inanarak Antalya hakkında biraz farklı düşünceler iletmek istiyorum.

2 haftadır iş için Antalya'dayım. . Daha önce de Antalya'ya gelmiştim, fakat ilk defa bu sefer şehri yaşayarak öğrenme şansı elde ettim. Belki bende bir gariplik vardır ama Antalya bende ufak çaplı bir hayal kırıklığı oluşturdu.

İlk olarak maalesef akşamları hava çok kirli. Daha önce belirtildiği gibi acilen doğalgazın gelmesi gerekiyor.

Antalya'nın bir çok sahil kentinden farkını göremedim ben açıkçası. Sanki zorla turizm merkezi yapılmış havası var şehirde. Halkı ile turizm ayrı tellerden çalıyor zaten. Belki de kış mevsimine denk geldiğim için böyle bir kanıya vardım.

Yine de güzel bir şehir olduğunu asla inkar edemem. Belki de "Antalya" adının oluşturduğu beklenti çok yüksek olunca insan ne görürse görsün hayal kırıklığına uğruyor.

Şimdi biraz çıkıp fotoğraf çekeyim, umarım bugün düşüncelerim değişir

sanlı
12 yıl önce - Pts 12 Mar 2007, 14:53

antalya'yı seviyorum niye mi antalya sevilmezmi yaz'ı,kış'ı herhaliyle güzel antalyada çok güzel dostluklar yaşadım hayatımın en güzel 8 yılını yaşadım orada aşk'ları doğası deniz'i hangi birinden bahsedeyim'ki daha doğrusu antayayı görüp sevmemek olamaz her gidişimde kepezden aşağıya sallanırken içim ilk günkü gibi titrer.seni seviyorummm ANTALYA.

*sevda*

12 yıl önce - Pts 12 Mar 2007, 17:00

Antalya'yı upuzuuun sahilleri ,geniş ferah alanlara yayılmış otelleri ve kemikleri ısıtan sımsıcak havası olduğu için seviyorum.

görkem 07
12 yıl önce - Sal 13 Mar 2007, 00:57

Antalyalıyım objektif davrananam.ancak bu şehir benim için başlı başına bir huzur kaynağı.Kendimi şehir dışında adeta yurt dışında gibi hissediyorum çoğu kez.Ama antalyaya dönünce  garip bir huzur içimi kaplıyor.İnsanlar daha bir sevimli geliyor.Ne biliyim.Kontrolsüz büyümesine paralel çirkinleştirilmesine rağmen hala cennet gibi.
  Açıkcası Antalya da gözlerini açmış bir insan diğer şehirlere kolay kolay adapte olamaz.Tabii ki insanlar ekmeğinin peşinde ama adapte olmak şehirle bütünleşmek daha farklı bir şey.
 antalya dışında izmiri çok beğeniyorum belki izmirde antalyayı buluyorum bir nebze

simge
11 yıl önce - Pts 18 Hzr 2007, 20:36

Antalyam sevilmez mi?
güzel antalyam parlak güneşinle tertemiz denizinle.plajlarınla.parklarınla.dümdüz yollarınla.yazınla.kışınla.ben seni çok seviyorum antalyam.ben antalyada büyüdüm .şuan antalyada kalmıyorum ama her yaz tatile gidiyorum ve antalyam her defakinden dahada güzelleşiyor.antalya girişinde dünyanın en güzel şehri antalya diyor  ne kadar doğru bir söz .hele lunaparkı yokmu?*
antalyam seni çok seviyorumm

Ayhan B2

11 yıl önce - Pts 18 Hzr 2007, 22:23

Başta memleketim olduğu için. Bana huzr verdiği için. Kepez'den aşağı inerken Atatürk'ün dediği gibi "Şüphesiz Antalya dünyanın en güzel şehirlerinden biridir" olduğu için...

tahayildirim

11 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2007, 03:04

Ben antalya'yı nedensiz seviyorum .....

TATİL'i öyle bi duygular uyandırıyor ki daha ordayken gelecek yılın hesaplarını yaptırıyor ....

Süha
11 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2007, 03:10

Ben antalyayı öncellik sıcak bir il olması ve sıcak bir denizi olmasıdır çünkü en sevdigim deniz sıcak denizdir. İnsanın  hiç çıkası olmazya bende öle işte hiç çıkmıyorum.

Havası güzel hoşuma gidiyor.  Bide plakası Antalya ( 07 ) hoşuma gidiyor. Yalova ( 77) dan Antalyaya gidince bir 7 eksildi diyorum.   Benim açımdan ilginç bir yaklaşım şekli  

Ufuk Y.
11 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2007, 03:24

Antalya...niye sevilmesin ki. Bence ne ararsanız var; Güneş,deniz,doğa,tarih. Daha da eklenebilir ama bence akla getirdiği en güzel şey; Tatil

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET