Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
canuck
12 yıl önce - Sal 13 Arl 2005, 00:44
En güncel İstanbul uydu resimleri nerededir?

Merhabalar,

En ciddi Istanbul uydu resimlerini nereden aliyorsunuz? Ben google'in sayfasindan bakiyorum ama onlar 1-2 senelik resimler oluyor bazi yerlerde. Sizin post ettiginiz fotograflardan bazilarinin uzerinde Istanbul Buyksehir Belediyesinin logosunu gordum ama bilmiyorum Belediyenin web page'inden ulasabilirmiyim?

Ben Maslak ve cevresinin uydu resimleri ile oradaki insaatlari takip etmek istiyorum..Bu arada en son Maslaktaki insaatlardan cekilmis fotograflar var ise sevinirim...

Mustafa Kumbar

12 yıl önce - Sal 13 Arl 2005, 01:05

Google Earth proğramını öneririm sana uydudan fotoğraf konusunda çok kaliteli ve güncel fotoğraflara ulaşabilirsin.... Mahallene ve hatta evine kadar heryeri görebilirsin !

Demosunu indirip bir bak istersen !

canuck
12 yıl önce - Sal 13 Arl 2005, 02:42

Merhaba Mustafa,

Ben google earth programini indirdim gercektende cok guzel!. Ama sanirim imgeler cok guncel degil galiba, en son insaatlarin yerlerini goremiyorum ..

Mustafa Kumbar

12 yıl önce - Sal 13 Arl 2005, 13:07

Alıntı:
en son insaatlarin yerlerini goremiyorum ..

Hehehee evet aynen öyle... Bu baktığın Demo proğramı artık ücretli olanı tahmin et bakalım !

sezi
11 yıl önce - Çrş 21 Arl 2005, 11:38

google earth dışında haritacıların kullandığı bi program warmış.. fakat bende adını bilmiyorum we merak ediyorum.. bu programın özelliği uydudan ölçekli görüntü we çıktı alabiliomuşunuz...
bilen birisi yardımcı olursa sewinirim

nightmare3d
11 yıl önce - Pzr 07 May 2006, 10:52

nasa'nın programını kullanıyorlar arkadaşlar..s

nasa earth  idi sanırım...

Cüneyt AKIN
11 yıl önce - Pts 08 May 2006, 13:23

google eart proffeccional (ücretli)

mehmetkoru
11 yıl önce - Sal 09 May 2006, 15:54

google earh pro nun 7 günlük ücretsiz kullanım olayı var bugün indirdim fakat hiçbir fark yok. Kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini alabilirmiyiz ben hiç bi fark görmedim (istanbul için)

devrim1907
11 yıl önce - Sal 09 May 2006, 16:19
Google earth professional'da resimlerin güncelliği açısından fark yok

Ben de google earth professional'ı indirmiştim, şu anda ücretsiz olanı kullanıyorum. Fakat aralarında görüntünün güncelliği, kalitesi açısından fark yok.
Sadece ekstradan birkaç özellik (daha iyi baskı, edit özelliği vs.) gibi farklar geliyor.

Devrim

messiah_haktan

11 yıl önce - Prş 07 Arl 2006, 14:18

Ben de ayni programi ariyorum. Bir ara bir kac üye buraya adresi gödermisti, sanirim IBB'nin bir servisiydi, bilen var mi?

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet