Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Hilton Oteli
123 ... 282930   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
sayfa 1
messiah junior
16 yıl önce - Pzr 08 Hzr 2003, 21:18
İzmir Hilton Oteli

(+)

Türkiyede ikinci ve Dünyada 95. sirada olan Izmir Hilton Oteli 1991 yillinda 35 Katli yapilmistir.Bu Otelin büyüklügise 142metredir.Bu hotelden resim görmek isterseniz bu sayfayi tiklayin http://www.skyscrapers.com/re/en/wm/bu/112195/. Türkiyenin birinci ve dünyanin 57. büyük  oteliyse Istabulda 1998 yillinda yapilmis 154metrelik 34 katli Süzer Plaza Ritz-Carlton Otelidir.Bu Otel den resim görmek istiyorsanizda http://www.skyscrapers.com/re/en/wm/bu/107352/  tiklayin.

En son messiah junior tarafından Çrş 11 Hzr 2003, 17:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Halil
16 yıl önce - Cum 10 Ekm 2003, 03:44

Izmir Hiltonu bilenler, otelin alt katlarinda oldukca buyuk ve bos bir alan oldugunuda blirler,, Eskiden burasi herkesin sIk sIk takildigi Emperland eglence merkeziydi.. Ancak yavas yavas(Diger yerlerin acilmasi ile birlikte) burasida populerligini yitirdi.. uzun bir suredir burayi ne yapalim diye dusunuyorlardi,, Simdi Izmir Hilton;un yenilenme kapsamina alip alisveris merkezi yapmaya karar vermisler..
64 magaza dedigine gore bayada buyuk olacak.. izmirliler,, Hilton da ki bowling salonu hala duruyormu?? Cok iyiydi orasi yahu,, Hep balim tutar orda benim.. Bu alisveris merkeziyle birlikte orasida artik cosar..
Bu arada,, ben bu kadar yavas ilerleyen bir otel yenilemesi gormedim arkadas,, Ankara Hilton'da ayni sekilde, Istanbuldaki Conrad Hilton da ayni yavaslikta,, kagni hiziyla yeniliyorlar... Biraz Polat Renaissance'tan, Hyatt regency den kopya cekselerya,,,, tabi bu isin sakasi,, maliyet ve Musteriyi rahatsiz etmemek cok onemli,, Neyse,, konuyu saptirmayalim..Bir ikide fotograf ekliyeyim renk olsun.. yenilemede minimum maliyet hesaplanarak, komple bir yenilemedense tekstil yenilemesi yontemine gidilmis.. Ben yeni odalarda kaldim, gayet rahat,, biraz kucuk ama manzara yetiyor.. Birde Televizyonlarini degistirseler

Yenilenen oda

Eski odalar

Mi Danışmanlık sahibi Marka Yönetim Danışmanı Muhterem İlgüner'in geliştirdiği bir proje sayesinde, kaliteli ürünü uygun fiyatla sunan bir çarşı konumuna gelmesi hedeflenen Hilton Alışveriş Merkezi bu sayede de her kesime hitap edebilecek. İlgüner, projeyi şöyle anlattı: "Ağırlıklı olarak tekstil firmaları bulunacak. İzmir'de, Denizli'de kendi ürettikleri ürünleri yurt dışındaki ünlü markalara gönderen çok sayıda firma var. Bunları İzmirli tüketiciyle buluşturacağız". Merkezde 64 mağaza hizmet verecek. Bu mağazaların 12 tanesi de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun kontrolü altında bulunurken, bu 12 mağaza için de satış ilanı çıkartıldı. 10 Ekim günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde satışa çıkarılan dükkanların metrekaresi 300-500 dolar arasında satılması bekleniyor(YENİ ASIR 10/10/2003)

ata
16 yıl önce - Sal 09 Mar 2004, 18:12

(+)

ata
15 yıl önce - Cmt 18 Eyl 2004, 19:23

(+)

(+)

(+)

ata
15 yıl önce - Sal 21 Eyl 2004, 17:43

değişik açılardan hilton..

(+)