Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Bozyazı
« önceki   123 ... 34353637   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 35
muratdoktor

6 ay önce - Prş 26 Eyl 2019, 09:46

Bozyazı Toslaklar Koyu

(+)

serkan33

4 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 15:39

Festival dolayısıyla Mersin’e gelip 6 gün kalan Yolda Olmak ekibi sosyal medyada paylaştıkları foto ve videolarla baya iyi tanıtım yapmış oldular. Bozyazı’ya kadar karış karış gezmişler.

Sertac66
4 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 15:54

"Yolda olmak" sayfası olumsuz eleştiriler de yapmış Bozyazıya... sanarsın hiçbir şehirde kötü mimari yokmuş gibi bazı mimarileri överken bazılarını da yermiş... neden olumsuzlukları Mersine gelince paylaşmak akıllarına gelir anlamam. Mersinin bin katı leş binalar İzmir Bursa İstanbulda da var iken. Herhalde gözleri alışmış oralarda pis binalara. Mersinde güzel binalar arasında tek tük görünce gözlerine çarpıyor. Yolda olmak sayfası kötü yola düşmüş...

muratdoktor

4 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 16:16

Yolda Olmak ekibi zaten Mersinli değil mi?Bir de bu paylaşımlar nerede ben bulamadım...

serkan33

4 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 18:05

Yok yav Mersinli değiller sen başka bir şeyle karıştırdın sanırım. Adamlar full övmüşler Mersin’i tek bir eleştiriden bir şeycik olmaz

Muratdoktor İnstagram’da yoldaolmak diye aratırsan Kemal Kaya’nın yönettiği sayfa çıkıyor zaten, bir de onun arkadaşı milyonluk takipçisi olan Mehmet Sert var o da çok güzel şeyler paylaşmış Mersin’le ilgili ona da bakabilirsiniz.

sayfa 35
« önceki   123 ... 34353637   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler